Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En basit hali ile launchpad sitelerinin çalışma şekli.

Hocam bu mesajda dünden beridir, ne anlatmaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum ama benim jeton düşmedi bir türlü.

Satoshi Türk platformu coin mi çıkartıyor? Ya da launcpad sitelerini Ti'ye mi alıyorsunuz? Ya da başka bir mesaj mı veriyorsunuz? Çözemedim. 😅

Hocam bu mesajda dünden beridir, ne anlatmaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum ama benim jeton düşmedi bir türlü.

Satoshi Türk platformu coin mi çıkartıyor? Ya da launcpad sitelerini Ti'ye mi alıyorsunuz? Ya da başka bir mesaj mı veriyorsunuz? Çözemedim. 😅
Launchpad siteleri vardır. Mesela pinksale gibi.
Launchpad kelimesinin türkçe karşılığı fırlatma rampası, bu yüzden launcpadler böyle çalışıyor dedim.
Projeni yayınlarsın,ö yatırımcılar yatırımlarını yapar. Sonra fırlar gidersin.
Kimseyi Tİ'ye almıyoruz sadece paylaşmak istedim :)

Launchpad siteleri vardır. Mesela pinksale gibi.
Launchpad kelimesinin türkçe karşılığı fırlatma rampası, bu yüzden launcpadler böyle çalışıyor dedim.
Projeni yayınlarsın,ö yatırımcılar yatırımlarını yapar. Sonra fırlar gidersin.
hocam ne launchpadler gördü bu gözler 1000x ne launchpadler gördük -1000 x :D doğru zaman doğru projeyi bulmayı beceremedik bir türlü

Hocam telegram dan bazı sinyaller verdi zamanı herkes için sürpriz olacak sanırım ağın ilk meme tokeni da benim olacak :D
Coin ismi kalmadı, tam diyorum bir coin çıkartayım, sonra diyorum isim yok ki her şey ile çıkarttılar.
Coin ismi bulsam belki yaparız birşeyler :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,694
Son üye
selcuk
Geri