Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En İyi Kripto Para Borsaları (06.09.2023)

staluer

Kıdemli Üstçavuş

En İyi Kripto Para Borsaları​

Kripto para dünyası, her geçen gün büyümeye devam ediyor ve bu büyüme, birçok yeni kripto para borsasının ortaya çıkmasına neden oluyor. Ancak, güvenilir ve güçlü bir kripto para borsası seçmek, başarılı bir kripto yatırımcısı olmanın temel adımlarından biridir. Bu makalede, 2023 yılında en iyi kripto para borsalarını inceleyeceğiz.

1. Binance

Binance, kripto para dünyasının devlerinden biridir. Merkezileştirilmiş bir borsa olan Binance, güven puanı 10 olan en üst düzey bir platformdur. Binance, 24 saatlik hacmi ve aylık ziyaretçi sayısı ile sektör liderlerinden biridir.

• Güven Puanı: 10
  • Rezerv Verileri: Mevcut
  • 24 Saatlik Hacim: $4.851.496.634
  • Aylık Ziyaretler: 56,8 M

2. Coinbase Exchange​

Coinbase Exchange, merkezileştirilmiş bir borsa olarak tanınır ve güven puanı 10'a sahiptir. Coinbase, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenilirliği ile bilinir.

• Rezerv Verileri: Kullanım Dışı
  • 24 Saatlik Hacim: $522.944.325
  • Aylık Ziyaretler: 32,8 M

3. Huobi​

Huobi, merkezileştirilmiş bir borsa olup güven puanı 10'dur. 24 saatlik hacmi ve aylık ziyaretçi sayısı ile dikkat çeker.

• 24 Saatlik Hacim: $667.705.717
  • Aylık Ziyaretler: 8,55 M

4. Bybit​

Bybit, merkezileştirilmiş bir borsa ve güven puanı 10'a sahip. 24 saatlik hacmi etkileyici bir seviyededir.

• 24 Saatlik Hacim: $372.289.515

5. Kraken​

Kraken, güven puanı 10 olan bir merkezileştirilmiş borsadır. Ayrıca, 24 saatlik hacmi ve aylık ziyaretçi sayısı ile öne çıkar.

• 24 Saatlik Hacim: $439.605.035
  • Aylık Ziyaretler: 5,67 M

6. KuCoin​

KuCoin, merkezileştirilmiş bir borsa ve güven puanı 10'a sahip. KuCoin'un 24 saatlik hacmi ve aylık ziyaretçi sayısı da oldukça etkileyici.

• 24 Saatlik Hacim: $191.841.627
  • Aylık Ziyaretler: 7,19 M
Bu makaledeki veriler, 06.09.2023 tarihi itibarıyla güncel bilgileri içermektedir. Ancak, kripto para piyasası sürekli değişiyor, bu nedenle yatırım yapmadan önce güncel bilgilere eriştiğinizden emin olmalısınız.

Yatırım yapmadan önce, her bir borsayı detaylı bir şekilde araştırmanız ve kendi yatırım hedeflerinizle uygun olanı seçmeniz önemlidir. Her borsanın kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle dikkatli bir karar vermek kritik önem taşır.

#KriptoParaBorsaları, #KriptoParaİncelemesi, #Binance, #Coinbase, #Huobi, #Bybit, #Kraken, #KuCoin

Merkezi hiç bir borsayı güvenli bulmuyorum. Cryptopia örneğindeki gibi siber saldırı ve sonrasındaki tasviye süreci hepsi için geçerli olabilir.

Çok teşekkürler @staluer hocam. Başka bir başlıkta, alternatif borsalar için bilgi istemiştim. Cevapsız bırakmadınız.

Gelelim konumuza..

Şu an açık ara Binance lider. Ama o kadar çok baskı yapılıyor ki, doğal olarak alternatif aramak zorunda hissediyorum. Kullandığım bir kaç farklı borsa var ama sermayemin yüklü bir bölümü Binance'de.

Olası bir sıkıntı da, donsuz kalmamak için sağlam ve kullanıcı dostu bir borsa arıyorum.

Tüm kullanıcılardan, mümkün olduğunca fazla bilgi almaya çalışıyorum. Ki bu işin en önemli öğelerinden birisi tecrübedir. Buna dayanarak kullandığınız borsalar hakkında bilgi verir misiniz? Artı ve eksileri nelerdir? Mümkün olduğunca detaylandırırsanız hem ben, hem de bu bilgilere ihtiyaç duyan diğer kişiler, ziyadesiyle memnun olacaktır.

Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Selametle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn