Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Popüler Artırılmış Gerçeklik (AR) Cihazları

artırılmış gerçeklik.jpg

Artırılmış Gerçeklik (AR) cihazlarının piyasada en popüler olanlarını sıralamak gerekirse;
  1. Microsoft HoloLens: Bu cihaz, gerçek zamanlı bir AR deneyimi sağlar ve kullanıcıların etrafındaki gerçek nesneleri takip eder ve buna ek olarak, 3D nesneler ve grafikler oluşturur.
  2. Magic Leap: Bu cihaz, holografik nesnelerin gerçek dünyaya eklenmesini sağlar ve bir gözlük şeklinde tasarlandı.
  3. Google Glass: Bu cihaz, bir gözlük şeklinde tasarlandı ve kullanıcının gördüğü herhangi bir şey üzerine bilgi ekleyebilir veya önceden kaydedilen bilgileri gösterir.
  4. Vuzix Blade: Bu cihaz, bir gözlük şeklinde tasarlandı ve kullanıcının etrafındaki gerçek nesneler üzerine bilgi ekleyebilir veya önceden kaydedilen bilgileri gösterir.
Lütfen unutmayın, bu cihazların çoğu hala gelişme aşamasındadır ve piyasada bulunmayabilirler.

Son düzenleme:
Magic Leap: Bu cihaz, holografik nesnelerin gerçek dünyaya eklenmesini sağlar ve bir gözlük şeklinde tasarlandı.
Bu bana Japonya'da yaygın olan sanal sevgili oyununu hatırlattı. Bir belgeselde izlemiştim. Adamların elinde tetris benzeri küçük atariler var ve bu cihazların içinde dijital sevgililer yüklü. Günlük hayatta sevgilinle yapabileceğin şeyleri (bazılarını tabi) onunla yapıyorsun. Örneğin, sana belirli bir yerde ve saatte randevu veriyor. "Hadi aşkım, bugün şu sinemada buluşalım" ya da "Beni bugün lunaparka götür" vs şeklinde. Sonra eline cihazı alıp buluşmaya gidiyorsun. Buluşma yerine varınca ekranda kocaman bir dijital öpücük beliriyor. (Öpücük kısmını ben ekledim.)

Nasıl bir yokluktalarsa artık :ROFLMAO::ROFLMAO:

Bu bana Japonya'da yaygın olan sanal sevgili oyununu hatırlattı. Bir belgeselde izlemiştim. Adamların elinde tetris benzeri küçük atariler var ve bu cihazların içinde dijital sevgililer yüklü. Günlük hayatta sevgilinle yapabileceğin şeyleri (bazılarını tabi) onunla yapıyorsun. Örneğin, sana belirli bir yerde ve saatte randevu veriyor. "Hadi aşkım, bugün şu sinemada buluşalım" ya da "Beni bugün lunaparka götür" vs şeklinde. Sonra eline cihazı alıp buluşmaya gidiyorsun. Buluşma yerine varınca ekranda kocaman bir dijital öpücük beliriyor. (Öpücük kısmını ben ekledim.)

Nasıl bir yokluktalarsa artık :ROFLMAO::ROFLMAO:

Yani ondan ne anlıyor. Anlam veremedim O sürede 3 kişiyle sohbet etmeye çalışıp birini bağlasa, al sana sevgili işte :) Boş işler yemin ederim...

Bildiğin gibi değil, hastalık boyutundaydı. Yıllardır süren ilişkiler vardı:) Altında ciddi travmalar olabilir tabi.
bence şuan gençlerin çoğunun yaşadığı sosyalleşme sorunu. Evde bilgisayar, tanışmalar sanal plaformlardan. Gidip masaya iki kıvranıp kız kaldırmak yok :) Cesaret sadece sanalda var ve o dünyadan kopmak istemiyorlar.

bence şuan gençlerin çoğunun yaşadığı sosyalleşme sorunu. Evde bilgisayar, tanışmalar sanal plaformlardan. Gidip masaya iki kıvranıp kız kaldırmak yok :) Cesaret sadece sanalda var ve o dünyadan kopmak istemiyorlar.
İşte bu konuda çok haklısın. Halbuki, gerçek hayatta bu tür şeyleri denemenin heyecanını sanal dünyada asla bulamazlar. Sanal dünyada cesaretli olmak kolay. Gözünün içine direkt bakmak farklı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri