Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Yüksek Kripto Para Getirisi

En yüksek kripto para getirisini sizce nasıl sağlayabiliriz? Arbitraj, private public sale, kripto para projesi yapma vs.

Tabiki profesyonel anlamda. Yoksa saydıklarım da bile batmak oldukça mümkün.

yazılım geliştirerek :)
güzel para bırakıyor...

People Job GIF

Seçenek 1
Free

buradan 1 token oluştur

20-30 USD
codecanyondan bir ön satış uygulaması satın al

contractı br ağda deploy et ve contract adresi aldığın uygulamaya ekle 1000 USD sat abi
temiz iş

Seçenek 2
Kripto para bozma işi ilk başta çevre edinmek gerekiyor.

Seçenk 3
Telegram veya Youtube üzerinde kanallar veya gruplar oluşturarak reklam geliri elde etmek

aklıma gelenler bunlardı konu ile alakasız olsada kimilerine fikir verebilir.

yazılım geliştirerek :)
güzel para bırakıyor...

People Job GIF

Seçenek 1
Free

buradan 1 token oluştur

20-30 USD
codecanyondan bir ön satış uygulaması satın al

contractı br ağda deploy et ve contract adresi aldığın uygulamaya ekle 1000 USD sat abi
temiz iş

Seçenek 2
Kripto para bozma işi ilk başta çevre edinmek gerekiyor.

Seçenk 3
Telegram veya Youtube üzerinde kanallar veya gruplar oluşturarak reklam geliri elde etmek

aklıma gelenler bunlardı konu ile alakasız olsada kimilerine fikir verebilir.
Seçenek 1de takıldım abi. Detaylarını konuşalım bence :)

Ben birçok test deneme yaptım. Denemelerimden bir taneside funding fee idi. ETH de yapıyordum güzel de kazandırıyordu aylarca stabil getiri sağladı kaybımı eger ETH kısa zamanda %100 üzerine bir fiyata cıkarsa kaybedecektir. Örneğin suan btc nin bir anda 60 bin $ civarlarına cıkma olasılıgı ne kadarsa öyle bir olasılık. Lakin 500 Tl bandında olan ETH Max 1000 cıkması gerekirken 2 ay gibi kısa sürede 2000$ üstüne atıp 4x yaptıgında tüm yatırımım gitmişti. Çünki funding fee kaldırac yani futures kısmında yapılıyor.

Bir diğer proje ise token projesi. Bana kalırsa en çok kazandıracak olan şey budur. Projeyi olustururken herşey güzel ilerliyordu taki ekibdeki kişilerin beni dinlemeyip gereksiz yerlere ve kişilere reklam ödemesi yaparak gelirlerin biranda 0 lamasıyla token projesinin sonlanmasıyla bitti. Güzel ekib doğru stratejiyle çok fazla kazanılabilecek sistem.

Diğeri ise musluk sitesi kurma en basit en hızlı yöntem budur birkaç sene önce denemiştim yaklasık birkaç ay gibi kısa sürede 5 binin üzerinde üye olmustu sisteme zaman ve emek oldugu sürece ömür boyu kazandıracak sistem. Peki ne kazandırır dersenin suan benim de arada kullandıgım faucet sitesi günde kullanıcılarına ortalama 600 $ ödeme yapmaktadır kar oranı %100 / 200 arasında kısaca admin de günde 600 - 1000 $ arası para kazanır.

Vadeli günlük ticaret ya da futures day trade olayı. Semaye çok kısa sürede katlanarak büyüyülebilir. Kar topu misâli.

(Özellikle amatörler ya da yeniler için) aynı oranda zarar etme riski olduğunu da unutmamak lâzım. Tabii bu riskleri minimuma indirmenin de yolları var. Bunun için bazı püf noktalar var. Belki başka bir zaman uzun uzun değinebilirim bu konuya..

Sadece şu iki şeyden, en az birine sahip olmak lâzım:
1. Büyük Sermaye
2. Küçük Sermaye + Büyük Sabır

Başka bir konu altında 10 dolardan 1000 dolar nasıl geldiğimi yazmıştım diye hatırlıyorum. Üstelik ortaya sermaye koymadan.

Ama o noktaya gelene kadar da ne çektiğimi yazmamıştım tabii. :)

uçuk kaçık olmak lazım sadece aklındaki fikir için büyük borsalar ile bile görüşüp onay almak beğenilerini kazanmak ama nasıl gerçek hayata geçireceğini bilememek en güzel kazanç bence :) şaka maka projeyi bir sürü adama anlattım hepsi, beğendi ama nasıl yapacağım ben bunu yazılım sıfır nakit sıfır:(

uçuk kaçık olmak lazım sadece aklındaki fikir için büyük borsalar ile bile görüşüp onay almak beğenilerini kazanmak ama nasıl gerçek hayata geçireceğini bilememek en güzel kazanç bence :) şaka maka projeyi bir sürü adama anlattım hepsi, beğendi ama nasıl yapacağım ben bunu yazılım sıfır nakit sıfır:(
Neydi hocam? Anlatmıştın galiba bana. Kafam yerinde değil bu ara

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,188
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri