Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ETC'ye Yüzde 51 Saldırısı

etcc.png


Kraken borsası tarafından yapılan açıklamaya göre ETC'ye yönelik %51 saldırısı olduğu ve bu sebeple tüm yatırma, çekme, alım, satım işlemlerinin durdurulduğu bildirildi. Ethereum'dan sert çatallanma yoluyla ayrılan Ethereum Classic, sık sık %51 saldırılarına maruz kalıyor. Bu durumda bu kripto paraya olan güveni büyük ölçüde düşürüyor. Yakın zamanda bir güncellemeye yönelik sert çatallanma yani hardfork2u devreye sokmayı planlayan Ethereum Classic2te işlerin henüz istenildiği gibi gitmediği söylenebilir.

Kraken borsasının açıklamasının devamında ise ETC'ye yönelik %51 saldırısının bitmesi ve Ethereum Classic Blockchain'in stabil hale gelmesinden sonra işlemlerin yeniden açılacağı bildirildi. En son Ağustos ayında yapılan %51 saldırısında, saldırganlar 9 milyon dolar değerinde ETC'yi ele geçirmişti. Ethereum Classic'te sürekli yaşanan bu durumların yeni güncelleme ile durup durmayacağını ise zaman gösterecek.

%51 saldırısına ilişkin bu yazıyı inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazı her ne kadar Bitcoin'e yönelik olsa da bütün coinler için temelde %51 saldırısı aynı şekilde gerçekleştirilir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,546
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst