Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum Vakfı Satış Yaptı!

Bazinga

Tümgeneral
SEI_153242478.jpg

Ethereum ait olan Ethereum Vakfı bugün milyonlarca dolarlık satış yaptı!

Blockchain'de kullanılan On-chain platformlarına göre 9 Ekim saat 11.20 civarında Uniswap aracılığıyla 1.700 ETH satış yaptılar. Yaklaşık değeri ise 2,738 milyon dolar.

2 yıldır işlem yapılmayan bir cüzdana aktarım yaptılar ve o cüzdan aracılığı ile satış yaptılar.

Ethereum Vakfı'nın adreslerinde ise 3,687 milyon dolarlık ETH, USDC gibi coinler bulunmaktadır.

Ayrıca satış yapılan saatlerde Ethereum fiyatı yaklaşık %2,5 değer kaybetmiştir.

Son olarak, hem Vitalik Buterin hem de Ethereum Vakfı bazen farklı borsalara ETH transferi yapmaktadır.

2 sene önce trade yaparak daha çok para kazanıyordum. Bu hold işi beni bozdu 2 senedir zarar üstüne zarar.
Hold yapılması gereken dönem vardır, trade yapılması gereken dönem vardır. Değerlendirmeyi kişi kendi yapar, ancak terste yakalandiysa ortalama düşürmek en çok kullanılan yöntemdir. Şuan trade için uygun görüyorum ben mesela. YTD

Bir para birimi ya da değer olduğu iddia edilen bir varlığın, vakfının olması bile tuhaf.

Hiç dolar vakfı, ruble vakfı, altın vakfı, arsa vakfı, falanca hisse vakfı, vs.. duydunuz mu?

Adamlar besbelli spot ticaret yapıyorlar. Ucuzdan al, yükselince sat. Hatta belki de vadeli işlem bile yapıyorlardır. Kim bilir?

Bir para birimi ya da değer olduğu iddia edilen bir varlığın, vakfının olması bile tuhaf.

Hiç dolar vakfı, ruble vakfı, altın vakfı, arsa vakfı, falanca hisse vakfı, vs.. duydunuz mu?

Adamlar besbelli spot ticaret yapıyorlar. Ucuzdan al, yükselince sat. Hatta belki de vadeli işlem bile yapıyorlardır. Kim bilir?
Adamlar senin cebini düşünmez ki. Kendi ceplerine girene bakar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri