Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum'un Kurucu Ortağından Önemli Açıklamalar

staluer

Başçavuş
Ethereum'un Kurucu Ortağından Önemli Açıklamalar

- Ethereum'un kurucu ortağı Joseph Lubin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile kripto şirketleri arasındaki kripto token'ların sınıflandırılması konusundaki anlaşmazlıkların çözüleceğine olan güvenini ifade etti.

- Lubin, ABD'deki decentralized protokollerin, blockchain ve kripto paranın ABD'nin felsefeleriyle uyumlu olduğunu ve dünyanın geri kalanının da bu yönde ilerleyeceğini söyledi.

- SEC, Ripple, Coinbase ve Binance gibi kripto şirketlerine, iddia edilen yasa ihlalleri nedeniyle davalarda bulunuyor. Ripple ve kurucuları XRP'nin SEC kaydı olmadan satılması suçlamasıyla karşı karşıya, Coinbase ise kayıtlı olmayan bir borsa ve broker işletmekle suçlandı, Binance ise birçok menkul kıymetler yasası ihlali ile suçlandı.

- SEC Başkanı Gary Gensler, Nisan ayında yazılı ifadesinde "çoğu kripto token'ın menkul kıymetler olduğunu" ve SEC kaydına tabi olduğunu açıkladı. Ancak Lubin, Ether'ın daha çok bir emtia olarak kabul edilmesi gerektiğini savunuyor.

- Kripto liderleri, ABD'nin net kripto düzenlemelerinin eksikliğini eleştirdi ve SEC'in kripto şirketlerine yönelik sıkı denetimine devam etmesi durumunda ülkeden çıkma tehdidinde bulundu.

#KriptoPara #Ethereum #SEC #KriptoDüzenlemeleri #Ripple #Coinbase #Binance #JosephLubin

Ts0lM_snQMudyCVaTQqOBA
 

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,542
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst