Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yazık.

1- Altay ne geziyor kalede?
2 - Şu geri pas olayından ulkece ne zaman vazgececegiz
3- gencecik arda yi neden bekletirsin
4- ihtiyar heyeti gibi kadroyla çıkmışsın
5- maç Yusuf yazıcının maçı değil. Ne geziyor orada
6- net teknik direktörün oyuncu tercihleri ve sayamayacagim kadar pas hatalarıyla geçen bir mücadele. Hiç mi çalışmadın?

İşin özeti; oynaması gereken oyuncuların oynamadığı, oynamaması gereken ve sahada ismini bile duymadığım bir sürü oyuncunun olduğu mükemmel sabote edilmiş bir maç gerçekten. Ben bu kadar sabotede kasıt ararım açıkçası.

Maç Sonucu 🔔

Türkiye 0 - 3 Portekiz

Bu sonuçla, üç puanda kalarak F gurubunda ikinci sıraya düştük.

Haydi Türkiye'm. Çekya'dan koparalım üç puanı. Asalım bayrakları. 🇹🇷

Yazık.

1- Altay ne geziyor kalede?
2 - Şu geri pas olayından ulkece ne zaman vazgececegiz
3- gencecik arda yi neden bekletirsin
4- ihtiyar heyeti gibi kadroyla çıkmışsın
5- maç Yusuf yazıcının maçı değil. Ne geziyor orada
6- net teknik direktörün oyuncu tercihleri ve sayamayacagim kadar pas hatalarıyla geçen bir mücadele. Hiç mi çalışmadın?

İşin özeti; oynaması gereken oyuncuların oynamadığı, oynamaması gereken ve sahada ismini bile duymadığım bir sürü oyuncunun olduğu mükemmel sabote edilmiş bir maç gerçekten. Ben bu kadar sabotede kasıt ararım açıkçası.
Aynen katılıyorum hocam. Bu tam bir rezalet.

Top yuvarlak. Futbol bu. Maç kaybetmek var. Eyvallah.

Ama bu kadar seri bir şekilde hata olmaz, olamaz.

Altay, Altay işte :)
Abdülkerim, çok formsuz.
Samet, bunlar var repertuarında (Altay hatalı ama geri pas kale içine doğru verilmez)
Hakan, hala kayıp
Ferdi, yalnız kaldı, iyi oynamadı
Kerem, hazır değil
Yunus, niye milli takımda
Zeki, kötü oynadı
Kaan, standart
Orkun, hiç anlamadım niye oynuyor
Barış, neden var ilginç
Yusuf ???

Kenan, Arda niye bekler
Mert'e ne oldu?

Altay, Altay işte :)
Abdülkerim, çok formsuz.
Samet, bunlar var repertuarında (Altay hatalı ama geri pas kale içine doğru verilmez)
Hakan, hala kayıp
Ferdi, yalnız kaldı, iyi oynamadı
Kerem, hazır değil
Yunus, niye milli takımda
Zeki, kötü oynadı
Kaan, standart
Orkun, hiç anlamadım niye oynuyor
Barış, neden var ilginç
Yusuf ???

Kenan, Arda niye bekler
Mert'e ne oldu?
Ekşi ve ekibinin Fenerbahçe düşmanlığı ayyuka çıktı çıkmasına da, görebilene tabii ki. Bugün GS milli takımı ile Portekiz milli takımının maçını izledik ve sonuç hüsran.

Şimdi ilgililere soruyorum;

Yunus, Kerem, Yusuf, Samet, Altay, Barış gibi adamları neden İsmail, Çağlar, Merih, Arda, İrfan, Cengiz, Mert gibi adamlara tercih ederler?

Cenk Tosun'a bile razıydık. Barış Alper kim?

Ah hocam ah. Yaktılar o güzelim formayı. Rezil ettiler.

Ekşi ve ekibinin Fenerbahçe düşmanlığı ayyuka çıktı çıkmasına da, görebilene tabii ki. Bugün GS milli takımı ile Portekiz milli takımının maçını izledik ve sonuç hüsran.

Şimdi ilgililere soruyorum;

Yunus, Kerem, Yusuf, Samet, Altay, Barış gibi adamları neden İsmail, Çağlar, Merih, Arda, İrfan, Cengiz, Mert gibi adamlara tercih ederler?

Cenk Tosun'a bile razıydık. Barış Alper kim?

Ah hocam ah. Yaktılar o güzelim formayı. Rezil ettiler.
Buna katılmam mümkün değil, dünkü kadronun gs ile alakası nedir? 30 yılı aşkın süredir futbolu aktif takip ederim; rakiplere göre gs nin her başarısı tff ve hakemlere bağlanır. Artık o kadar alıştım ki umursamıyorum ama bari milli takımda edilmesin.

Düne gelirsem, kazanan takımdan 5 oyuncu değişikliği anca hazırlık maçlarında yapılır, hoca tam kusurlu.

Samet o kadar rahat pozisyondayken kaleye dönüş biçimi o kadar gereksiz ve saçma ki, kalecinin gereksiz çıkışıyla yarışır saçmalıkları.

Bizi futbolda başarılı ülkelerden ayıran, savunmada pozisyon ve kademe hatası yapmamız, hücumda şut çekmemek; maalesef futbola zekayı katamıyoruz.

Buna katılmam mümkün değil, dünkü kadronun gs ile alakası nedir? 30 yılı aşkın süredir futbolu aktif takip ederim; rakiplere göre gs nin her başarısı tff ve hakemlere bağlanır. Artık o kadar alıştım ki umursamıyorum ama bari milli takımda edilmesin.

Düne gelirsem, kazanan takımdan 5 oyuncu değişikliği anca hazırlık maçlarında yapılır, hoca tam kusurlu.

Samet o kadar rahat pozisyondayken kaleye dönüş biçimi o kadar gereksiz ve saçma ki, kalecinin gereksiz çıkışıyla yarışır saçmalıkları.

Bizi futbolda başarılı ülkelerden ayıran, savunmada pozisyon ve kademe hatası yapmamız, hücumda şut çekmemek; maalesef futbola zekayı katamıyoruz.
Hocam diğer seneler hiç bu kadar konuşulmadı bu mevzular. Açıkçası benim gözüme de o kadar çarpmadı. Ama milli takımın kapısından almayacagin adamları ilk 11 de oynatiyorsun.

Bir arkadaşım benim "mert, arda nerede?" Soruma Cekya maçına sakliyordur onları deyince verdiğim cevabı vereceğim: Bir kupaya kazanmak için katılırsın. Portekizi yenme ihtimalimizi bile goremiyorsak gruptan çıkıp elenmek icin mi cabaliyoruz.

Kısaca siz bu turnuvada büyük oldugunuzu gostermezseniz sizi küçük dusururler.

Açıkçası bir Beşiktaşlı olarak bu GS TFF konusuna uzak olmama rağmen bariz şekilde görebiliyorum hocam. Arda'yi kasten kesiyorlar. Ama tepki çekeceği için çokta önüne gecemiyorlar.

Türkiye maçlarında takım.kavgasi yapılmaz ama gerçekten bariz belli be hocam. Ben milli takımı bu hocanın yönettigine inanmıyorum.

Hocam diğer seneler hiç bu kadar konuşulmadı bu mevzular. Açıkçası benim gözüme de o kadar çarpmadı. Ama milli takımın kapısından almayacagin adamları ilk 11 de oynatiyorsun.

Bir arkadaşım benim "mert, arda nerede?" Soruma Cekya maçına sakliyordur onları deyince verdiğim cevabı vereceğim: Bir kupaya kazanmak için katılırsın. Portekizi yenme ihtimalimizi bile goremiyorsak gruptan çıkıp elenmek icin mi cabaliyoruz.

Kısaca siz bu turnuvada büyük oldugunuzu gostermezseniz sizi küçük dusururler.

Açıkçası bir Beşiktaşlı olarak bu GS TFF konusuna uzak olmama rağmen bariz şekilde görebiliyorum hocam. Arda'yi kasten kesiyorlar. Ama tepki çekeceği için çokta önüne gecemiyorlar.

Türkiye maçlarında takım.kavgasi yapılmaz ama gerçekten bariz belli be hocam. Ben milli takımı bu hocanın yönettigine inanmıyorum.
Arda nın bugün real in ve milli takımın değişmez ismi olması gerekirdi; olamıyorsa herkesin kendini sorgulaması gerekir. Real bu adamı aldığında fb son yarım saat ya da son 5 dakikada oyuna sokuyordu. 2 gün evvel 16 yaşındaki yamal ı izledik, niye? Çünkü takımı oynatıyor, fb oynatmış mı? Real oynatmış mı? Milli takıma gelene kadar bunlarıda sorgulamalı, ayrıca bu çocuk 3 gün önce oynamadı mı? Gs li tff niye karışmadı öyleyse 🙂

Dünku kadroda bir kaç gs li var diye tüm ihaleyi gs li tff ye mi bağlayalım? Tamam o zaman maçın en kötüsü altay ve samet te mi bunun ürünü!

Kadro hatasına katılıyorum, teknik heyet futbol korkaklığı yaptı. Portekiz sen maçlarını kazan rakibimiz değilsin, biz ana kadroyu çekya ya saklıyoruz dedi. Buda küçük düşünme ve gedefsizliğin kanıtıdır.

Sizlerle hem fikirim ama gs li tff olayında değilim. 5 yıl bjk başkanı 3 yıl fb nin ikinci başkanı tff başkanı oldu. Bu süreçte gs 13. oldu 8. oldu uefa kupasında namağlup grup lideri çıktı, düşme hattının bir kaç puan üstünde gezindi. Bişey demedik

Bu sene tff de bir şeylerin olduğu ve var eliyle bir şeylerin yapıldığı gerçek. Bunu hakemin dövüldüğü zamanki konuda; yeteeer diyen büyükekşi asıl sana yeteeer diye yazmıştım ama yaratılan algı gibi bir takım şampiyon edilip öteki alaşağı edilmedi. Adam yarattığı algıyla koltuğunu korudu yine seçildi.

Umarım tff yönetimi değişir ve umarım yabancı hakem uygulaması sürer, bahaneyi sürekli tff ve hakemlerinde arayan, kendi hatalarına bakmayan yönetim anlayışıda değişir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,413
Kullanıcılar
6,701
Son üye
eleganizm
Geri