Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Evden para kazanmak ister misin ?

Merhaba nasılsın ? Umarım iyisindir...

Başlıktanda görüldüğü üzere evden para kazanmak mümkün müdür sorusunun cevabını öğrenmek ister misin? Cevap tabi ki EVET...

Günümüz 2021 yılında teknolojinin her geçen gün geliştiği ve globalleşen dünyanın getirisi olan internet artık her bireyin vazgeçilmez birer parçası olmuş durumda. Evimizde,telefonlarımızda hatta tabletlerimizde.. Hayatımızı devam ettirdiğimiz şu günlerde tüm işlemlerimiz artık internet siteleri üzerinden veya telefon mobil uygulamarı üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşmekte. Her şeye tek tık ile ulaşabiliyoruz.

Peki bizler elimizin altında bulunan ve kolay bir şekilde ulaşım sağladığımız interneti ne amaçla kullanıyoruz ?

Kimimiz çocukların ödevini yapması için, kimimiz online bilgisayar oyunlarını oynamak için, kimimiz ise facebook,instagram,twitter,youtube vs vs sosyal medyayı takip etmek kullanıyoruz.

Hiç düşündünmü evden oturarak para nasıl kazanılır diye ? Evde oturarak para kazanmak kulağa çok hoş geliyor değil mi ? Sanayileşme ve makineleşme ile birlikte iş dünyasında insana duyulan ihtiyaç giderek azalmakta. İnsanoğlunun yaptığı her işi artık makineler yapmakta. Maalesef ki bu yüzden günümüzde birçok arkadaşımız işsiz, işten çıkarılmış durumda :( İşte tam bu zamanda para kazanmanın yollarından birisi de evimizde internet üzerinden para kazanmak. Nasıl mı peki gelin anlatayım.

İnternet üzerinden para kazanmanın yöntemlerini şu şekilde sıralayabilirim.
*Anket doldurarak
*Grafic ve tasarım yaparak
*Şarkı söyleyerek
*Çeviri yaparak
*Oyun oynayarak
*Online seminer ve özel ders vermek
*Uzaktan fitness trainer olarak

Bunlar gibi aklına gelebilecek bir çok meslek grubu ve iş olanağı mevcut. Kendi beceri ve yeteneklerini düşünerek senin için en uygun olanı seçmeli ve biran önce kazanmayı başlamalısın. Bir sonraki yazımda yukarıda bahsetmiş olduğum para kazanma yöntemlerini örnekler ile açıklarak sizlere bir rol modeli oluşturacağım.

Görüşünceye denk kendinize iyi bakın ve sevgiyle kalın !!

Merhabalar. Bu konu ile ilgili düşüncelerimi söylemek istiyorum. Özel sektör içerisinde özel bir firmada çalışıyorum. Fabrikada ki çalışan tüm arkadaşların çoğunluğu kripto para hakkında sürekli konuşuyorlardı, inanın bilmiyordum ve anlamıyordum. Daha sonrasında benden yaşça ufak bir kardeşim sağolsun yardımcı oldu bir program sayesinde başladım ama öyle çok yüksek rakamlar değil. Yüksek olmamasına rağmen 100 tl 200 tl kazandım ama bi anda kaybettim ve kaybetme sebebim düşünce direk bozdurmam oldu. Sonrasında bir bayan arkadaşım makale yazmayı önerdi bana bende biraz araştırdım internette boş vaktimde ve onunla birlikte dizilere ve filmlere altyazı ekleyerek ek gelir elde eden arkadaşların videolarını gördüm. Ben en kısa sürede başlammayı düşünüyorum ama hiç vaktim yok. Bu bilgileri sizinlede paylaşmak istedim başımdan geçen olay sayesinde ve etraftan duyumlarla değişik işler olduuğunu gördüm. Bu gzüel birşey.
Saygılarımla ve sevgilerimle ...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,172
Kullanıcılar
6,689
Son üye
moruk
Geri