Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Evet, Yine Dogecoin

Sabah saat 6.20 de başlayan ve 9.35 civarlarında Dogecoin'de dağ gibi düşüşler yaşandı.İlk önce 64 cent'ten 63'cent'te düşen Dogecoin sanki ileride düşmeye başlayacağını insanlar haber verir gibiydi. 63 centten 61 centte ardından da 57 ve 55 centte düşen dogecoin 3 saat içerisinde 10 centte yakın bir düşüş yaşadı. Türkiye kurlarında 1 liraya (88kuruş) yakın bir miktar da düşüş olmuş oldu.
Düşüşün grafikte duruşu bile korkutucu :ROFLMAO:
dogedüşüş1.PNG

Sabah erken uyanan Dogecoin yatırımcılarını ekrana kitleyen bu grafik 30 dk içinde tekrardan insanların yüzünü güldürmeyi başardı ve kur 0.55 ten 0.62 kadar çıktı.
Bir çok yatırımcının özellikle benim gibi küçük yatırımcıların, daha fazla korkmaya başladığı grafik hakkında analiz yapan analizcilerin genelinin yorumunda olduğu gibi bu yorumda da "durursa fena vurur ,durmazsa devam eder"cinsinden yorumlar bulunmakta. Bir örneği ;
"Doge bütün piyasayı katlediyor. Hedefleri gerçekleşti. Bu çılgınlık bu seviyelerde($0.700) bitmezse maalesef durmayabilir. Durmazsa gidebileceği seviyeler görünüyor. Ama eğer biterse çok fena vurur haberiniz olsun, aman dikkat. $0.61 çok önemli destek. Yatırım Tavsiyesi Değildir..."

Dogecoin'in güncel borsası şu şekildedir;
dogedüşüş.PNG

Türk lirasına göre;

8,33 Türk Lirası = 1 Dolar

0,616979 Dolar = 5,14 Türk Lirası

Gittikçe canımızı sıkmayan başlayan dogecoin hakkında siz neler söylemek isterseniz. Ben 55 centlere düştüğünde tekrardan bir alım yaptım. Sizce hamlem doğrumu bizi neler bekliyor olabilir? Yorumlarınız benim için çok önemli. Herkese hayırlı ramazanlar. İyi formlar... Yatırım tavsiyesi değildir.

Son günlerdeki bu dalgalı fiyat grafiğinde anlık al-sat yaparak güzel kâr elde ettim. Özellikle konu içerisinde bahsettiğiniz düşüş sırasında alım yapmayı bekliyordum ve o düşüş bana iyi bir kazanç sağladı. Fakat herkesin dört gözle beklediği 8 mayıs olayından dolayı biraz kenara çekilmek gerektiğini düşünüyorum. (YTD)

DOGE son hafta hızlı ve altı boş bir şekilde yükseldi ki bir düzeltme zaten bekleniyordu.
İlerleyen günlerde nasıl şekilleneceğini kestirebilmek mümkün değil çünkü çok fazla manipüle ediliyor. Ani ve hızlı düşüşler-yükselişler sıkça görülüyor.
Yatırım yapıldıysa her an gözünüzün ve kulağınızın piyasa haberlerinde olması gerekiyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri