Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Facebook Metaverse Coin

Metaverse Coin Facebook

Facebook haberinden sonra Metaverse Coin diye bir şey çıktımı arkadaşlar bilginiz var mı?
Çıkarsa Metaverse Coin Kaç X Yapar sizce ?

Olayın özeti :
Facebook Şirketinin Adını Metaverse Olarak değiştirdi bu yüzden binlerce insan Metaverse Coin Çıktı veya Çıkacak gibi haberlerle ortalıkta dolaşıyor.
Merak ettim önden alacaklar listesinde olmak istiyorum YTD.

Facebook’un yeni ismi Meta oldu. Şirketin CEO'su Mark Zuckerberg, daha önce basına sızan isim değişikliğini doğruladı ve Facebook'un gelecek 10 yılda geliştireceği sanal evren metaverse'ü tanıttı. Şirketin Horizon adındaki sistemi henüz kullanıcıya açılmasa da uzun süredir geliştiriliyor. Facebook sadece AB içerisinde 10 bin mühendis alacak ve 10 milyar dolardan fazla yatırım yapacak. Horizon'ın seneye kullanıcıyla buluşması bekleniyor. Facebook’un bu hamlesi ise metaverse coin’lerine hareket getirdi.

Son düzenleme:
Metaverse teknolojisine 50 milyon dolar yatırdı Facebook. Çok popüler bir konu. Kripto piyasasının yeni trendi olmaya aday. En sok BlokTopia diye bir metaverse projesi çıktı. 0,0025 dolardan Kucoin'de listelendi. En son 0,048 dolardı. 2-3 hafta içinde uçtu. Ön satış fiyatı 0,00025 dolar falandı yanlış hatırlamıyorsam.

metaverse coin çıktımı

abi inan gözümden kaçmış, dur lafa tutma beni de inceleyeyim :)
çıkınca haber ver :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,696
Son üye
kriptoaraştırmacısı
Geri