Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Fareler Dünyayı İstila Etti :)

öğleden sonra 10 dan fazla video izledim, saatler olmasına karşın üretim 30k larda ve oyunun mantığını çözünce eğlencelide, biraz detaylı anlatıma ihtiyacı varmış
her kartın ayrı bir kazancı var bazısı pahalı ancak kazancı düşük bazısı ucuz kazancı yüksek birde spacial de kazanç vermeyen kartlar var almadığım kart kalmadı herhalde :D

öğleden sonra 10 dan fazla video izledim, saatler olmasına karşın üretim 30k larda ve oyunun mantığını çözünce eğlencelide, biraz detaylı anlatıma ihtiyacı varmış
hamster ı türkiyede ilk duyuran kanallardan birisiyiz notcoin de de aynısı olmuştu ilk baştan bu yana güzel kazanç bıraktı bir çok telegram kanalında da duyurusunu yaptım genel olarak notcoin listelemesi ile uçuşa geçtiler ancak bir çok fenomen yine ben duyurdum diyecek hamster listelenmesinin ardından temmuz ayının telegram hype si olacağını düşünüyorum memefi-yescoin-hamster ve catizen damga vuracak

her kartın ayrı bir kazancı var bazısı pahalı ancak kazancı düşük bazısı ucuz kazancı yüksek birde spacial de kazanç vermeyen kartlar var almadığım kart kalmadı herhalde :D
kart almadan önce oyunun mantığını anladığım iyi oldu, yoksa saatlik üretim dikkatimi çekmezdi, heba ederdim gelenleri, açığı kapatmak için biraz hamallık yapmam gerek, exchangeyi neredeyse hiç kapatmıyorum

hamster ı türkiyede ilk duyuran kanallardan birisiyiz notcoin de de aynısı olmuştu ilk baştan bu yana güzel kazanç bıraktı bir çok telegram kanalında da duyurusunu yaptım genel olarak notcoin listelemesi ile uçuşa geçtiler ancak bir çok fenomen yine ben duyurdum diyecek hamster listelenmesinin ardından temmuz ayının telegram hype si olacağını düşünüyorum memefi-yescoin-hamster ve catizen damga vuracak
Tapswap için ne diyorsun hocam :)

notcoin den haberim vardı ama nedense bende açılmadı, galiba telefon güncellemesiyle ilgili bir durumdu, sonrasında gördüklerime girdim. 6-7 tane var şuan

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,402
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ZEYNELC06
Geri