Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetearner - Tek tıkla XRP kazan, hemen Binance’a çek..

Sitemizin adı —> Fauceteaner

Sitenin güzel yanı sade ve kolay tasarımı. Pop-up , reklam, captcha vb uğraşmıyorsunuz. Musluk kısmından her dakika başı tek tıkla XRP kazanıyorsunuz. Kazancınızı alt limit olmadan Binance hesabınıza çekebilirsiniz. 1-2 dakika içinde hesabınıza geçiyor. Günde bir kere çekim yapabiliyoruz.
Evet çok az veriyor ama kolay kullanım ve Binance kolay çekim nedeni ile arada tıklıyorum. Binancede biriken XRP içinde kolay otomatik kolay kazancı aktif ettim. Binance biriken XRP de kendi içinden ufaktan büyüyor :) İyi eğlenceler.

Buradan kayıt olabilirsiniz —> Kayıt

Sitemizin adı —> Fauceteaner

Sitenin güzel yanı sade ve kolay tasarımı. Pop-up , reklam, captcha vb uğraşmıyorsunuz. Musluk kısmından her dakika başı tek tıkla XRP kazanıyorsunuz. Kazancınızı alt limit olmadan Binance hesabınıza çekebilirsiniz. 1-2 dakika içinde hesabınıza geçiyor. Günde bir kere çekim yapabiliyoruz.
Evet çok az veriyor ama kolay kullanım ve Binance kolay çekim nedeni ile arada tıklıyorum. Binancede biriken XRP içinde kolay otomatik kolay kazancı aktif ettim. Binance biriken XRP de kendi içinden ufaktan büyüyor :) İyi eğlenceler.

Buradan kayıt olabilirsiniz —> Kayıt
üye oldum. teşekkürler oldukça basit site

Screenshot_1.jpg

Ödeme yattı merak eden arkadaşlar için güvenilirdir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri