Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Finalmentemain.com- piyasanın çok üzerinde PTC kazançları- Ödeme kanıtlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiye kadar piyasada rastladığım en yüksek kazanç sağlayan PTC sitesi. Daha doğrusu harcadığınız zamanı göz önünde bulundurunca ortaya çıkan sonuç bu. Yalnızca 10 adet PTC reklamı tıklayarak günlük 1000 satoshi kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu PTC reklamlarının her biri sadece 10 saniye sürüyor. 10 saniyelik 10 adet PTC reklamına tıklamak yalnızca 3-4 dakikanızı alıyor.

Bu siteden 2 defa ödeme aldım. Ödeme kanıtını fotoğraf olarak paylaşacağım. Aldığım bu 2 ödememin toplam değeri 10 dolar civarındaydı. 40-45 günlük performansın ardından 10 dolar kazandım. Bitcoin’in güncel değerini göz önünde bulundurduğumuzda aylık 5,5-6 dolar civarında kazan elde edilebiliyor. Bu kazançların bir PTC sitesinden elde edildiğini düşünürsek ve harcadığınız emeğin fazla olmadığını da hesaba katarsak oldukça güzel bir kazanç olduğunu sanırım rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sitenin nasıl kullanılacağından kısaca bahsetmek istiyorum. Zaten pek bir zorluğu yok.

Siteye kayıt olduğunuzda e-mailinize bir doğrulama mesajı gelecek. O gelen mesajı doğruladığınız zaman giriş yapıp siteyi kullanabileceksiniz. Kayıt esnasında bir de para çekmek için 4 haneli bir kod belirlemeniz gerekiyor. Bu kodu mutlaka iyi saklamalısınız çünkü para çekme talebinde bulunacağınız zaman kullanmanız gerekecek.

Sitenin dashbord kısmının sol tarafında menü bölümü var. Burada kazanç sekmesine tıkladığınızda PTC ve Trafic diye iki bölüm var. PTC bölümünde 10 tane reklam var ve her gece 12 de sıfırlanıyor. Bir sonraki tıklamanızı 24 saat sonra yapabiliyorsunuz. Eğer reklamını yapacağınız kendi siteniz yoksa trafic kısmıyla ilgilenmenize gerek yok çünkü oradan elde ettiğiniz kazançları çekemiyorsunuz. Siteye reklam vermek için kullanılıyor oradan elde edilen kazançlar. Bizi ilgilendiren kısım PTC reklamları.

Her PTC tıklamasına 100 satoshi veriyor. Toplamda 10 tane olduğuna göre günlük 1000 satıshi kazanabiliyorsunuz.

Gelelşm kazançlarımızı çekme meselesine. Elbette Btc olarak çekebiliyorsunuz. Kazandığınız BTC’leri, LTC ve XRP olarak da çekebiliyorsunuz.

Menünün Money kısmına tıkladığınızda transfer bölümü var. Oraya girdiğinizde main menüden hangi cüzdana aktaracaksanız onu seçiyorsunuz. Bu işlemler site içinde yapılıyor. Yani main menüden yine site içindeki LTC ya da XRP cüzdanınıza aktarıyorsunuz BTC’leri. Bunu yaparken herhangi bir komisyon kesilmediği için kayıp yaşamıyorsunuz.

Bir de çekimleri nereye yapacağınız konusu var. Faucetpay kullanarak çekim yaparsanız hem çekim limitleri daha düşük olur hem de fe ücretleri daha az olur. Faucetpay’e yapılacak minimum çekim limiti 11.000 satoshi. Normal bir cüzdana çekmek istediğinizde bu rakam 77.000 satoshi oluyor. Belirtmek istediğim diğer bir husus da çekim talebi verdikten sonra paranın hesabınıza ulaşma süresi. Bu süre yaklaşık 3 gün. Çekim talebi verdikten 3 gün sonra para hala hesabınıza gelmemişse destek ekibine kısa bir e-mail atmanız yeterli. Ben ilk çekim talebi oluşturduktan 3 gün sonra e-mail atmak durumunda kalmıştım. Ancak ikinci çekim talebimi oluşturduktan 2 gün sonra para hesabıma yattı. Para dediğime bakmayın LTC’den bahsediyorum.

Ayda 30.000 satoshi kazanmak için günde 3 dakikamı harcarım diyorsanız bu siteyi deneyin derim. Ben yaklaşık 50 gündür kullanıyorum.

Bu forumun kuralları gereği aşağıya 2 adet link bırakacağım.

Benim referans linkim https://finalmentemain.com/register.aspx?u=luis1410

Bu siteyi size tanıtmak için harcadığım emeği takdir etmek için benim linkimden kaydolanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Sitenin normal linki https://finalmentemain.com/

Yazımı okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Umarım hep birlikte güzel kazançlar elde ederiz.
 

Ekli dosyalar

  • faucetpay ödeme kanıtı.GIF
    faucetpay ödeme kanıtı.GIF
    97.2 KB · Görüntüleme: 96
Faucetpay'e kaydolduğunuz e-mail adresini yazmanız gerekiyor. Sonrasında e-mailinize bir kod geliyor ve o kodu siteye giriyorsunuz. Zaten adımları takip ederseniz site sizi yönlendirecek.
Yalnız belirtmem gereken bir şey var.
Referans gelirlerini alabilmek için hesap yükseltmek gerekiyor.
PTC tıklamalarından elde ettiklerinizi çekmek için hesap yükseltmeye gerek yok.
 
çok iyi gözüküyor reften kaydoldum , ödeme ne kadar sürede yapılıyor ?

Teşekkürler...
72 saat içinde yapılır bilgisi var , benim ödemem yaklaşık olarak 45 saat içerisinde hesaba gönderilmiş.

telefon adres vs istiyor ödeme yaparken sms doğrulama vs istiyor mu

Ödeme kanıtlarında paylaşılan mesajlar konu tanıtım sayfasına taşındı. Konu ile ilgili soru ve diğer paylaşımlara bu sayfadan devam edelim. (y)
 
Ödeme esnasında e-mailinize onay kodu geliyor. Tabi bir de, daha önceden belirlediğiniz 4 haneli çekim kodunu soruyor.

Faucetpay adres kısmına, hangi kripto parayla çekim yapacaksanız onun faucetpay'daki adresini yazıyorsunuz. E-mail yazılmıyor yani. Düzeltme yapayım dedim bu konuda.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
................Firmadan açıklama var...........


Değerli Üyelerimiz,

MTI'nin sona ermesi nedeniyle, biz de sadece onlara yaptığımız / yaptığımız yatırım nedeniyle değil, aynı zamanda gelir akışı nedeniyle de önemli miktarda para kaybettiğimizi sizi bilgilendirmek zorundayız. reklam.

Çoğunuzun bildiği gibi işimizin reklam temelli olduğunu, MTI işimizin bu yönündeki en büyük müşterilerimizden biridir. MTI ile olan ilişkimizin yanlış izlenimi nedeniyle, diğer müşterilerimizin büyük bir kısmı da görevimizi iptal etti.

Bundan dolayı, gelirimizin önemli bir bölümünü kaybettik, sonuç olarak artık ticarete devam edecek kadar kârlı değiliz ve personelimizi işten çıkarmak ve diğer tüm ticareti askıya almak zorunda kaldık.

Bu web sitesi süresiz olarak askıya alınacaktır. Diğer gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Üzgünüz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst