Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Flag ( FLAG )

Genel Amacı
Stake
Kripto Para Tam Adı
Flag
Kripto Para Kısa Adı
FLAG
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://flagnetwork.finance
flag.png

FLAG token çeşitli kripto paralar ile stake işlemi gerçekleştirerek gelir elde etmeyi sağlayan bir modelleme üzerinde işlem görür. Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş olan proje bir nevi faiz kazancı sağlayan proje olarak adlandırılabilir. Ancak bakıldığında kazanç miktarlarının makul ölçülerde olduğu, abartılmadığı görülebilir.

Halihazırda ön satış aşamasının 3'ncü ve son aşamasında olan FLAG token, an itibariyle bu satış işleminin de %47,7sini tamamlamış durumdadır. Sitesini incelediğimde İlk satışta 2.5 milyon dolar ikinci satışta 1 milyon dolar topladıklarını söylüyorlar. PancakeSwap üzerinden listeli olan proje henüz satış işlemine izin vermemekte, sadece alım gerçekleştirilmektedir. Ön satışın devam ettiğinden bahsetmiştim. Ön satış bitse bile sabit fiyat üzerinden kısa süreli bir satış daha gerçekleşecek. Anlamadığım herkes gidip pahalı pahalı alıyor ön satış varken, ilginç geldi yani.

Şu an bir airdrop düzenleyen ve bu airdrop işleminden kullanıcılara 10 bin FLAG token dağıtmayı vadeden proje, 20 Martta bu tokenları dağıtacağını söylemektedir. Katılacak kullanıcı sayısında bir sınır olmaması, verilen miktarın fazlalığı biraz düşündürmüyor değil beni. Ama yeni bir cüzdan açarak denenebilir. Airdrop ayrıntılarına aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

FLAG AIRDROP

Toplamda 10 milyar adet arzı bulunan projenin 750k civarı yakılmış durumda, geri kalan miktarın tamamı satışlar gerçekleştikten sonra dolaşımda olacaktır. Yakılma durumuna dair bir dökümanla karşılaşmadım. Yani bu yakım işlemi neden gerçekleşti. İlgi çekmeye mi çalışıyorlar bilmiyorum.

Coinmarketcap üzerinde listelenmiştir.

Eğer her şey yolunda gider ve tüm sözlerini tutarlarsa güzel kazançlar sağlayabilecek, bu vaatlerin tamamı boş çıkarsa da yeni bir çöp token olarak unutulacak kripto paralardan biri denilebilir.

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri