Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Floki Binance Listelemesi

floki.jpg

Shiba ile beraber en çok bilinen memetokenlardan olma özelliği taşıyan Floki, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Floki Shop için Binance Pay ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu haber sonrası Floki topluluğunda büyük bir heyecan başlamış olacak ki, Floki piyasa düşerken güzel bir yükseliş hamlesi yakaladı.

Floki Binance'de listelenecek mi? sorusunun cevabı aslında oldukça karışık denilebilir. Binance'nin listeleme politikalarına akıl sır ermiyor. En alakasız diyebileceğimiz kripto paraları bir anda listelerken, çoğunlukla ya yeni ve yatırım yaptığı projeler ya da gerçekten çok popüler olmadıkça çoğu kripto parayı listelemiyor. Binance bu konuda sağ gösterip sol vurmasını çok seviyor. Hemen kısaca örneklemek gerekirse;

Binance Trust Wallet'i satın aldığında herkes hemen TWT için Binance listelemesi geleceğinden emindi. Ancak beklenen listeleme bir türlü gelmedi Hatta airdrop olarak Binance TWT dağıttı ve verdiği süre içerisinde cüzdanlarınıza çekin, borsamda tutmayın yoksa yakarım kazandıklarınızı dedi. Yani öyle bir görüntü verdi ki, ben bunu listelemeyeceğim arkadaş der gibi. 1 yada bir buçuk ay geçti ve TWT listelemesi geldi.

Piyasa koşulları ve Floki'nin popülerliği nedeniyle her ne kadar ihtimal dahilinde olsa da, Binance'nin genellikle listeleme konusunda en çok umudu kestiğiniz anı yakalamaya çalışan bir kripto para borsası görünümü verdiğini unutmayın. Floki Binance listelemesi olacak mı? sorusu sorulmak için erken bence. Floki biraz kullanılmaya başlansın Binance Pay üzerinden, o zaman bir şeyler olabilir belki. Binance kaz gelecek yerden tavuk esirgemez çünkü :)

CZnin battığı günleri görürüz inşallah. Çünkü piyasayı tekele çevirmesi gercekten rezillik.

Floki diğer meme coinlerden farklı olarak iyi yerlere gelecektir (ytd) sadece bir meme coin olarak kalmayacak diye düşünüyorum

CZnin battığı günleri görürüz inşallah. Çünkü piyasayı tekele çevirmesi gercekten rezillik.

Floki diğer meme coinlerden farklı olarak iyi yerlere gelecektir (ytd) sadece bir meme coin olarak kalmayacak diye düşünüyorum
CZ batarsa kripto evrenindeki herkes batma tehlikesi yaşar. Bu yorum benim gözümde çok saçma. Mesela CZ ne yapmalıydı, ben piyasayı tekele çevirmemeliyim anlaşmayı Coinbase Wallet ile yapın mı demeliydi? Düşüncenizi merak ettim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri