Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Forum için Öneri

Benimde bir önerim olabilir :) Gerçi forumun ticaret forumundan ziyade bilgi paylaşım forumu konseptini ciddi anlamda seviyorum o yönü tartışılmaz.

Ama ticari yönde de biraz aktivasyon foruma daha fazla aktiflik katar galiba diyede düşünmüyor değilim.

Yazılım yönünden oluru, olmazını yada uygunluk durumu ve olumsuz yanları olurmu onuda bilmiyorum onu peşin belirteyim.

Önerim ;

1- cüzdan bakiyeleri için misal Binance baz alınıp TRY ve USDT paritelerindeki karşılıklarını da görebilirmiyiz?

2- Gördüğüm kadarı ile üye cüzdanları dan çekim veya yatırma yapılabiliyor. Bu özellik henüz lullanmasamda bence harika bir fonksiyon. Bu fonksiyonla forum içi ticareti canlandırma adına üyeler kendi aralarında cüzdanlarındaki bakiyeden transfer yollayıp alabilir mi? (Üyeler arası transfer) (Gerçi site içi cüzdan sanal cüzdan değilse komisyon ödemesi olacağı için bir anlamı kalmıyor oda ayrı detay sanırım)

3- aklıma geldikçe yazarım : )

Foruma chat kısmı aktif kişiler sohbet edebilir oradan hem daha aktifliği arttırabilecegini düşünüyorum
Çok güzel bir öneri, bunu daha önce bende söyledim fakat genel olarak forum tercih ediliyor, sanırım forum dahja çok benimseniyor.

Benimde bir önerim olabilir :) Gerçi forumun ticaret forumundan ziyade bilgi paylaşım forumu konseptini ciddi anlamda seviyorum o yönü tartışılmaz.

Ama ticari yönde de biraz aktivasyon foruma daha fazla aktiflik katar galiba diyede düşünmüyor değilim.

Yazılım yönünden oluru, olmazını yada uygunluk durumu ve olumsuz yanları olurmu onuda bilmiyorum onu peşin belirteyim.

Önerim ;

1- cüzdan bakiyeleri için misal Binance baz alınıp TRY ve USDT paritelerindeki karşılıklarını da görebilirmiyiz?

2- Gördüğüm kadarı ile üye cüzdanları dan çekim veya yatırma yapılabiliyor. Bu özellik henüz lullanmasamda bence harika bir fonksiyon. Bu fonksiyonla forum içi ticareti canlandırma adına üyeler kendi aralarında cüzdanlarındaki bakiyeden transfer yollayıp alabilir mi? (Üyeler arası transfer) (Gerçi site içi cüzdan sanal cüzdan değilse komisyon ödemesi olacağı için bir anlamı kalmıyor oda ayrı detay sanırım)

3- aklıma geldikçe yazarım : )
söylediklerinizi daha önce yapmıtık yıllarca böyle kaldı. şuan sadece ana sayfada sağda sibebar en üstte cüzdanım widgeti üzerinde usd değeri görebilirsiniz, eklemesi kolay bakalım bir kaç güne umarım eklerim :)

Chat fikri çok iyi. Cüzdan bakiyesinin lira ve dolar karşılığını görmekte güzel fikir.

Benden tam destek. (y)
öneri için teşekkür ederim hocam bakacağım.

bir öneride ben bulunayım, yapılabilirliğini bilemem tabi;

forumda stake geliri olduğunu yeni fark ettim, günlük stake geliri toplanabiliyor ve anladığım kadarıyla istenildiği anda çekilebiliyor. aynı şekil devam etmesinin yanına, aylık ve 3 aylık sahip olunan bnb kilitlendiğinde, stake oranlarında artış mümkün olur mu?

bir öneride ben bulunayım, yapılabilirliğini bilemem tabi;

forumda stake geliri olduğunu yeni fark ettim, günlük stake geliri toplanabiliyor ve anladığım kadarıyla istenildiği anda çekilebiliyor. aynı şekil devam etmesinin yanına, aylık ve 3 aylık sahip olunan bnb kilitlendiğinde, stake oranlarında artış mümkün olur mu?
bu durumu düşünmedik değil, fakat oranlardan dolyı sitemizin yatırım sitesine dönüşmesini istemedik. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,699
Son üye
xxyelis
Geri