Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Forumda Para Kazanabilir Miyim?

Amacımız sadece birşeyler kazanmak olmamalı. Bu site insana çok şey katıyor. Bilgi olarak, tecrübe olarak ve öğrenim olarak. Tamam para kazanıyor olabiliriz, bize bu ayrıcalığı tanımışlar ama sadece para kazanma odaklı olursak burada fazla bi süre kalacamızı düşünmüyorum...

Selamlar . Foruma yeni kayıt oldum o yüzden konu açmak için seviye atlamam lazım aklımda bazı konular var . forumda para kazanılabileceği şüphesiz fakat emeğin karşılığını almak için forumda olmayan ve forumda diğer kişilerinde coin bilgisini geliştirerek , ortak beyin fırtınası yapıp hep beraber gelişip daha çok kazanmamız lazım . Anladığım kadarıyla forumun asıl amacı budur.

Selamlar . Foruma yeni kayıt oldum o yüzden konu açmak için seviye atlamam lazım aklımda bazı konular var . forumda para kazanılabileceği şüphesiz fakat emeğin karşılığını almak için forumda olmayan ve forumda diğer kişilerinde coin bilgisini geliştirerek , ortak beyin fırtınası yapıp hep beraber gelişip daha çok kazanmamız lazım . Anladığım kadarıyla forumun asıl amacı budur.
Evet bu arada tüm bunları yaparken kesinlikle kopya içerik paylaşmıyoruz. Bir de en önemli noktalardan bir tanesi de forumda duyurular kısmını takip etmelisiniz.

Ben bazi sitelerin dogru olub olmadigini denerim.Hakketen iyi bir site oldugu ve ya parayi verdiyi icin oynamaga baslarim.O yuzden bu site benim cok hosuma gitti.Umarim cok kazanirim arkadaslar.Sizede tavsiye ederim.Birde bu bir turk sitesi oldugu icin cok seviniyorum.
Açık söyleyeyim bu siteye giren insanlar daha doğrusu bu sistemi bulan insanlar, internetten nasıl para kazanacağını ararken önüne çıkması veya herhangi bir youtuberin sitenin tanıtım videosunu çekmesi üzerine siteye üye olmuştur önceliği ve beklentisi paradır. Bende bu kafayla siteye üye oldum. Fakat daha sonrasında sitede yaklaşık 100 e yakın metin okuyunca kullandığım bir çok yöntemin scam olduğunu , aslında birnevi kandırıldığımı, insanların bu yöntemler hakkında neler düşündüğünü ve hangi yöntemlerini kullandıklarını gördüm. Ayrıca form bir Türk sitesi. Şahsen kısa zamanda bile bana çok yararı oldu. O yüzden önceliğin para kazanmak değil insanları bilgilendirmek, yardım etmek ve merak ettiklerimizi sormak olduğunu düşünüyorum .Hayırlı Ramazanlar. İyi formlar.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,289
Kullanıcılar
6,689
Son üye
Yusuf51
Geri