Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ftx Borsasında Trump Yükseliyor

ABD başkanlık seçimleri sürüyor. Dün ara bayağı açıkken sabah saatlerinde baktığımda Trump, Biden ile arasındaki farkı büyük ölçüde kapatmış görünüyor ve başa baş bir seçim izleniyor. Ağırlıklı olarak Biden taraftarı olan anket sitelerinin ibresi Trump tarafına dönmüş görünüyor.

Trump halihazırda çalınmaya yönelik açıklamalar yaparken, büyük eyaletlerde seçimin henüz bitmemiş olması seçim sonucunun Trump lehine döndüğü şekilde yorumlanmasına neden oldu.

FTX borsası ABD seçimlerine yönelik işlemleri kısa süre önce piyasaya sürmüştü. Seçimin başladığı günden günümüze kadar yaşanan son gelişmelerin ışığında Trump %110 değer kazanırken, Biden %55 değer kaybı yaşadı. Seçim zarf ile yapılan oylamaların sayılabilmesi maksadıyla Cuma gününe kadar sürecek görünüyor. Bu hareketler aynı yönde devam ederken, seçimin sonucu yaklaştıkça daha fazla şekilleneceği aşikar.

NOT: Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst