Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ganache ETH balance sıfırlanıyor

Venox

Çavuş
@SatoshiTURK hocam merhabalar sorarken çekiniyorum ama 😅ganache içerisinde kendi private keyimi girdiğim de ganachtaki balance olan 100 ETH 0.00 ETH olarak değişiyor. Metamaskta yerel olarak ganache ağını kurup içerisine girdiğimde hesap bakiyesi de 0 ETH olarak görünüyor. Ganache Cli(komut satırı) üzerinden yapılabiliyor sanırım ama bir an önce akıllı sözleşmelere geçmek istediğim için vakit kaybetmek istemedim.

Ekli dosyalar

• son.png
    son.png
    172.9 KB · Görüntüleme: 6
  • son2.png
    son2.png
    116.4 KB · Görüntüleme: 5
1714789431901.png

Private key ekleyerek yapıyorsanız, Account 2 veya 3 - 4 - 5 gibi hesaplar olabilir.
Fakat seed word ekliyorsanız Ganache üzerindeki o zaman account 1 doğru ?
Ayrıca utanacak ne var :) bende soru soruyorum.

Son düzenleme:
ganache içerisinde yapılandırmayı yapıyorum hocam balance'lar sıfırlanıyor metamask'ta new account diyorum doğru bir şekilde geliyor adresler ama balance'lar sıfırlandığı için olmuyor. test etheri alabileceğim bir yer varmı acaba?

ufak bir şeyi yanlış yapıyorsunuz şimdi denedim bir sorun olmuyor.
bence videolara bir bakın gözden kaçırdığınız bir yer var :)

ayrıca metamask gelişmiş ayarlardan etkinlikleri sıfırlamyıda deneyin.

Çalışan bir blockchaine seed ekleyemezsiniz, önce seed ekleyin sonra ganaceh start edin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,239
Kullanıcılar
6,699
Son üye
kurt04
Geri