Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GARI Token Çıkış Tarihi Belli Oldu

g.jpg

GARI Token Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kısa video platformu olan Chingari yeni bir blok zinciri ağı ve GARI adlı dijital parasını çıkartma hazırlığında.

8 Ekim’de firmanın yaptığı açıklamada, Chingari ana ağı başlatılması için ve Solana merkezli GARI kripto para birimi için token satışını başlatmak üzere 19 milyon dolarlık finansman turunun sonuna geldiği bildirildi.

Chingari uygulamasının Kurucu ortağı ve CEO’su Sumit ghosh, GARI Tokeni’nin satışını 2 Kasım’da gerçekleştirilmesini planladıklarını belirtti.

Ayrıca ana ağ lansmanı ve uygulama entegrasyonunun bu ayın sonuna kadar kullanıma sunulması bekleniyor.

Chingari blok zincir platformu, Kullanıcıların içereik oluşturması için ya da izlemesi için token satın alımları sağlayacak.

Ghos: “Axie Infinity’nin oyun için yaptığını, sosyal medya için yapmak istiyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Chingari uygulamasında aylık aktif olarak 50 milyon kullanıcısı mevcut.

Hindistan’ın en iyi uygulamaları içerisinde olan Chingari, Şu ana kadar yaklaşık 85 milyon indirme elde etmiştir.

Chingari’nin kurucu ortağı ve CEO’su Sumit Ghosh: "Yaratıcı ekonomisi gelişirken ve yaratıcılar bu devrimin önemli bir gücü haline gelirken, yaratıcıların platformun nasıl şekillendiğinden sorumlu olması gerektiğine inanıyoruz. $GARI'nın piyasaya sürülmesiyle, karar verme yetkilerini tekrar kullanıcıların eline veriyoruz ve içerikten para kazanmanın Hindistan'da daha yaygın hale gelmesini sağlıyoruz. Chingari'nin blok zinciri platformu, kullanıcıların içerik oluşturmak veya izlemek için belirteçler almasına izin verecek. Buradaki fikir, içerik oluşturucuların yeteneklerinden para kazanmak ve onları bir sosyal platform aracılığıyla güçlendirmektir. Chingari simgesi $GARI aracılığıyla bu vizyonu mümkün kılmak istiyor. $GARI'nin Hindistan dijital ve yaratıcı ekonomisi için çığır açan bir buluş olacağından eminiz."

Hindistan TikTok platformunu yasakladığından itibaren, TikTok uygulamasının yerini Chingari almışa benziyor.

Yasak sonrası Chingari altı ay içinde 100.000 kullanıcı sayısından 50 milyona çıktığı söyleniyor.

Yaw böyle token ismi mi olur! Protesto ediyorum. GARI nedir ya!
Hanım efendi diyeceksiniz. Lütfen, çok rica ediyorum :p :ROFLMAO:

Hindistan için 85 milyon indirme hiç bir şey değil aslında. 1,5 milyar insan yaşıyor orada. Bir de muadillerinden farklı olarak ne sunuyor bu proje merak ettim.

Yaw böyle token ismi mi olur! Protesto ediyorum. GARI nedir ya!
Hanım efendi diyeceksiniz. Lütfen, çok rica ediyorum :p :ROFLMAO:

Hindistan için 85 milyon indirme hiç bir şey değil aslında. 1,5 milyar insan yaşıyor orada. Bir de muadillerinden farklı olarak ne sunuyor bu proje merak ettim.
Kullanıcılar Chingari ile ilgili her video oluşturduğunda GARI jetonu kazanıyorlar ayrıca kullanıcılar bir videodan veya içerik oluşturucu profillerinden doğrudan mal ve hizmet satın alabilmek için GARI jetonundan faydalanabilir.

İşin içinde Hintliler var ise her zaman temkinli yaklaşmak lazım. Çok kolay örgütlenebilip, çok kitlesel adımlar atabiliyorlar.
Eğer bu tokene yatırım yapacak olan var ise her an tetikte olsun.
Tecrübeyle sabittir ;)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,234
Kullanıcılar
6,698
Son üye
EFECEV97
Geri