Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gate.io Borsasında Sekuritance Startup Bitmek Üzere

yecele

Tuğgeneral
1620884482269.png

Bugün TSİ 11:00'de Sekuritance kripto parasının Start-Up kısmı sona erecek ve aynı zamanda 14:00'da da listelenme işlemleri başlayacaktır.

Eğer listelenme öncesi satın almak istiyorsanız bu linkten giriş sağlayabilirsiniz. Şu anlık fiyatı $0.0225 dır. Listelenme sonrası kendisine hangi fiyat aralığında yer bulacak takip edebilirsiniz.

Bu proje için aslında Hard Cap 12 Milyon dolar olarak açıklanmış, kısa sürede hard cap ulaşılınca bunu yükseltmek istemişler ve en son TSİ 08:30 da 22.5 Milyon dolarlık bir yatırım yapılmış toplamda 13.500 kullanıcı tarafından.

Sekuritance yeni bir FinTech olan RegTech teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. Her iki finansal alandaki alım satım yapan kullanıcılarına en üst düzeyde uyumluluk, işlem inceleme, düzenleme ve kimlik yönetimi getiren benzersiz bir CeFi, DeFi RegTech ve RiskTeck karışımı olan bir ekosistem oluşturulacaktır.

Kurucusu 13 yıllık bankacılık, finans ve oyun uygulamaları konusunda deneyimli Jan Gatt'tır.

Kısaltması SKRT, Token tipi ERC20 ve maksimum arz 818,202,997 adettir.

Bu startup projesi için en önemli ayrıntı VIP 1 olmanız gerekmektedir.

Gate.io borsasına henüz kayıt olmadıysanız link üzerinden kayıt olabilirsiniz, sormak istediklerinizi özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Keşke Vip 1 olabilsek :/

Eğer 200-300 dolar varsa busd usdt ile hacim kasılabilir, arada bir komisyonları telafi etmek için %2-3'lük kar alınırsa kayıp olmaz. 200 dolar ile toplamda 200 alım satım işleminde vip 1 olunuyor. Üstüne kar koyulursa işlem adedi düşer.

Günde 5 dk içinde 20 kez karsız işlem yapıp 1 kez %4 kar alınırsa 10 gün sonunda vip olunuyor. 100 dolara ulaştıktan sonra yapacağım inşallah.

Aslında önce %4 kâr sonra 20 kârsız işlem denenebilir. Ya ben shitcoinler için ufak takılayım diye hesabı açmıştım çok güzel start-upları var. VIP 1 olmak lazım bence de. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,235
Kullanıcılar
6,698
Son üye
Sdjaguar
Geri