Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Geç Kalınmış Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba

Tanışalım duvarına geç kalınmış bir yazı oldu benim yazım. Ben genel olarak kripto paralar ile ilgileniyorum. Ve farklı ama kolay para kazanma yöntemlerini araştırıyorum. Bulduğum yöntemleri sizlerle paylaşıyorum. Kripto paralar ile ilgili olan bilgilerimi de burada sizlere elimden geldiğince aktarmaya çalışıyorum. Yardımcı olabileceğim her konu da desteğe hazırım. Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)

cümleler arasına nokta koyalım
Garip bir başlık ama nedense cuk oturmuş , foruma tekrardan hoş geldiniz umarım kaliteli vakit geçirir ve birlikte gelişiriz iyi forumlar ..
Valla garip oldu evet ama aklıma daha mantıklı bir başlık gelmedi bende bunu yazayım dedim ama olmuş diyorsanız ne mutlu bana teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)

Merhaba

Tanışalım duvarına geç kalınmış bir yazı oldu benim yazım. Ben genel olarak kripto paralar ile ilgileniyorum. Ve farklı ama kolay para kazanma yöntemlerini araştırıyorum. Bulduğum yöntemleri sizlerle paylaşıyorum. Kripto paralar ile ilgili olan bilgilerimi de burada sizlere elimden geldiğince aktarmaya çalışıyorum. Yardımcı olabileceğim her konu da desteğe hazırım. Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)
Hoşgeldiniz bilgilerinizi merakla bekliyoruz

Para kazanmanın yollarından bahsediyorum dediniz, nerden acaba tam anlaşılır değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri