Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Geleceğin Kripto Paraları Hangileri?

+ %20'yi koparmışsın yine hocam. :)
Teşekkürler hocam..
Ne olacağını kestirmek zor ama bir kaç gün önce meşhur balina şirkette bir nevi yatırım fonu kurma kararı aldı bu parayla ilgili. Yeni bir sosyal platform kurma ile ilgili haberler neredeyse 15 gün önce paylaşıldı.. Haber çok , bakalım artık..
Oran biraz daha yüksek sayılır 0.32 USDT den beri taşıyorum.... Şöyle bir 1 dolar olsa yeter... :coffee:

Teşekkürler hocam..
Ne olacağını kestirmek zor ama bir kaç gün önce meşhur balina şirkette bir nevi yatırım fonu kurma kararı aldı bu parayla ilgili. Yeni bir sosyal platform kurma ile ilgili haberler neredeyse 15 gün önce paylaşıldı.. Haber çok , bakalım artık..
Oran biraz daha yüksek sayılır 0.32 USDT den beri taşıyorum.... Şöyle bir 1 dolar olsa yeter... :coffee:
Ben mi anlamadım mevzuyu? Yoksa aranızda birşey mi hocam?

Edit: jeton geç düştü. Yoğun bir gündü. Hayırlı olsun hocam

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,162
Kullanıcılar
6,693
Son üye
ABzekh