Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genopets (GENE) - Hareket Et, Sağlıklı Kal, Kazan

genopets.jpg

Benim neslim Pokemon çizgi filmine aşinadır. Karakterlerin birbirleriyle mücadele ederken Pokemon ismini verdiği canlıların evrimleşmesi üzerine kurulu bir çizgi film diyebiliriz kabaca. Yakın zamanlarda da Pokemon Go isimli oyun ile kendini yeniden hatırlattı. Bilmeyenlerde biraz olsun öğrenmiş oldu. İşte bu evrimleşmeye benzer şekilde eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor Genopets (GENE). Solana tabanlı oyun gelecek vadeden oyunlar arasında gösteriliyor.

Move to earn (hareket et kazan) konseptiyle piyasaya sürülen bu projenin en iyi yanlarından biri ücretsiz olarak oyuna başlanabilmesi. Özellikle son dönemdeki pek çok bu tarz projede ciddi yatırım ihtiyaçları mevcuttu. Elbette yatırımsız şekilde gelişimler daha yavaş olacaktır Bu artık bu sektörün standardı gibi bir şey.

Move to earn konseptine uygun olarak Genopets (GENE) hareket ettikçe çeşitli görevleri tamamlamanızı sağlıyor. Bu görevleri tamamlamanız neticesinde de ödüller kazanıyorsunuz. Genopets (GENE) asıl olarak yönetim tokenı görevi görmektedir. Oyun içerisinde Genopets KI( KI) token kullanılmakta, temel ödüllendirmeler bu token aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yeni NFT'ler satın alabilir, elinizdeki NFT'leri satabileceğiniz bir pazarı da içerisinde mevcut. Öncelikli olarak Solana destekli bir cüzdan ile web sitesi üzerinden cüzdan bağlama ve kayıt işlemlerinizi tamamlamalısınız.

Genopets (GENE) topalm ve maksimum arzı 100 milyon olarak bu yazının hazırlandığı an itibariyle 0,83 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Genopets MEXC, Raydium, Pancakeswap, Bybit, Jupiter borsalarında listelidir.

Genopets KI( KI) ise 40 milyon toplam arz, belirsiz maksium arz ile 0,02 dolar seviyelerinde işlem görmektedir. Genopets KI (KI) Orca ve Jupiter borsalarında listelidir.

Genopets'ten bana bir davetiye geldi, telefonumda yüklü. Yanlış hatırlamıyorsam 12 level oldum ve pet'im evrim geçirdi. Ama token kazanmayla alakalı herhangi bir şeye rastlamadım uygulama içinde.

Nasıl kullanıyorsun peki, gezip ne aranıyor mesela ya da ne kadar gezmen gerekiyor. Km çapı?
Hiç öyle şeyler yok, sadece adım sayıyor diğer uygulamalar gibi. :D Her seviyede günlük dönüştürülebilecek belirli sayıda adım var ve belirli yüzdeyle XP veriyor falan. Tek seferde 1000 adımdan fazlasın dönüştürünce günde bir kez yiyecek ve oyuncak veriyor ama oyunun bu sürümünde onlar da bir işe yaramıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,694
Son üye
selcuk
Geri