Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gerçekleşirse Ne Olur

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle simpsonlar-bu-kez-de-2024-yili-k-6egc.webp

Bugüne kadar bildikleri bir çok kehanet ile gündeme gelen Simpsonlar 2024 içinde bir kehanette bulundu. Dizide yayınlanan kehanete göre 2024 yılında gerçekleşen bir doğa olayı ile tüm çaışan elektronik cihazlar kullanım dışı kalıyor ve dünya karanlığa gömülüyor.

Dizide verilen kehanet ile ilgili olarak güneş olaylarını inceleyen uzmanlar güneşte yakın zamanda büyük bir patlama geleceğini ve bunun elektronik cihazlarda uzun süreli kesintilere neden olabileceğini söylüyor.

Bu kehanet ile ilgili olarak en ilginç destekleme ise İngiltere başkan yardımcısının yapmış olduğu vatandaşlarına yapılan yayında herkesin pil ile çalışan radyolar, fenerler ve uzun süre yetecek pil stoklamaları konusunda çağrıda bulunması oldu. Bu çağrıda göz önünde bulunulduğunda simpsonların acaba tekrardan kehaneti tutturacağı anlamına mı geliyor.

Beni ilgilendiren elektriksiz kalmak değil aslında bir süre sonra hayat normale dönecektir. Aslında çok büyük yada uzun süreli bir kesinti olacağını düşünmüyorum ancak acaba gerçekleşirse borsa, altın ve kripto gibi yatırım araçlarında sonuç ne olur.

Bir dolardan bitcoin toplayabilirmiyiz :D

İngiltere başkan yardımcısının bu çağrıyı yaptığı doğrulandı mı? Bana tuhaf geldi çünkü öylesi bir çağrı büyük ses getirir, altında başka sebepler bile aranır.

Zenginler ve önde gelenler buna hazırlık yapmışlardır. Düz vatandaşlar pille yaşasın, mum yaksın, taş devrine dönsün. Onlar gizli sığınaklarında sefa sürsün..

Bu sığınaklardan bir tanesi Norveç'te mesela.

😁

Yaşam kalitesi açısından sorun yaşamam, hatta tüm aile toplanır; söz konusu ilkelliği avantaja bile çeviririz. Fakat süreç uzarsa, ödemeler ve geçim konusunda sorunlar yaşarım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,313
Kullanıcılar
6,684
Son üye
lncSnpr
Geri