Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Giyim Sektöründe Kullanılan Blockchain Projeleri

blockchain3.jpg

Giyim sektöründe kullanılan blockchain projeleri şunlardır:

1. VeChain: Bu blockchain platformu, giyim ürünlerinin üretim süreci boyunca takip edilebilmesine yardımcı olur. Örneğin, bir giyim ürününün üretim aşamaları ve malzemelerinin kaynakları hakkında bilgi sağlar.
  2. Origin Protocol: Bu proje, giyim markalarının ürünlerini doğrudan müşterilere satabilecekleri bir pazaryeri oluşturur. Bu sayede, markalar aracılık hizmeti gerektirmeyen doğrudan satış yapabilir ve müşteriler de daha düşük fiyatlarla ürünleri satın alabilir.
  3. Arianee: Bu proje, lüks giyim markalarının ürünlerinin orijinalliklerini doğrulamayı ve ürünlerin takip edilebilirliğini sağlar. Bu sayede, müşteriler ürünlerin gerçekten lüks markalar tarafından üretildiğine emin olabilirler.
  4. Provenance: Bu proje, giyim ürünlerinin üretim sürecini takip eden bir platformdur. Örneğin, bir elbisenin hangi atölyede üretildiğini ve hangi malzemelerin kullanıldığını gösterir. Bu sayede, müşteriler ürünlerin etik koşullar altında üretildiğini anlayabilirler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri