Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Google'dan Polygon Studios'un CEO'su Olmak için Ayrıldı!

Swaid

Uzman Çavuş
Ryan-Wyatt-YouTube.jpg

8 yıl görev yaptıktan sonra, YouTube Gaming'in başkanı Ryan Wyatt, Polygon Technology'ye katılmak için işinden ayrılıyor. Major League Gaming'de programlama başkan yardımcısı olarak hüküm görev aldıktan sonra Google'a katılmıştı.

Wyatt gerçektende oyun endüstrisinde önemli bir figür: Shorty ödülünün sahibi, New York Times'ın en çok satan "OpTic Gaming: The Making of eSports Champions" kitabının ortak yazarı ve "Forbes 30 Under 30" ve "Fortune's 40 under 40" listelerinde yer aldı.

Veda açıklamasında Wyatt şunları söyledi:

"YouTube'u çok özleyeceğim, ancak hayattaki diğer çabaların ve tutkularımın beni götürdüğü yere takip etmemin zamanı geldi."

"Polygon Studios'da geliştirici ekosistemini, yatırımlarla, pazarlama ile ve geliştirici desteğiyle büyütmeye odaklanacağım. Eğlence, Oyun, Moda, Haber ve daha pek çok alanda önderlik edeceğim. Polygon geliştiricileriyle çalışma konusunda heyecanlıyım ve önümüzdeki aylarda yolculuğum hakkında daha fazla şey paylaşacağım"

"Blockchain uygulaması geliştirmekten çok etkilendim ve web3 alanına girmekten dolayı heyecan duyuyorum."

İlginçtir ki, Polygon (MATIC) duyurunun ardından neredeyse %10 oranında yükseldi. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri