Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hafta Sonu Piyasa Analizi

HAFTA SONU FİYAT ANALİZİ

Merhaba değerli forum üyeleri, hafta sonu fiyat-piyasa analizi yazımıza hoşgeldiniz.
Bu gün ki listemizde de bu haftaki listemizde bulunan ve daha önce bahsettiğimiz kripto para birimlerinden tekrar bahsedip fiyatlarını ve durumlarını analiz edeceğiz, bundan sonraki haftalık analizler yazılarımıza, her hafta bir kaç coin ekleyerek listeyi büyütmeye çalışacağım, tabi bu coinler itibar edilmiş ve forum üyelerininde takip ettikleri coinler olacaktır, ayrıca listemize o hafta duyulan haberleri de ekleyeceğiz.

1- Bitcoin (BTC)
Yazımıza piyasanın ana coini olan Bitcoin ile başlıyoruz.
Bilindiği üzre Bitcoin haftaya büyük bir hareketlilik ile başlamıştı, Bitcoin 38400 dolarlık bir fiyat ile haftaya başlarken şuan anlık olarak 48900 dolar fiyatında dır. %29.70 lik bir artış ile bu haftayı önemli dirençleri kırarak bitiren Bitcoin, hedeflerine doğru ve emin adımlar ile devam ediyor, haftayı %29.70 lik bir yükseliş ile son veren Bitcoin'in akşama doğru bakalım nasıl bir yol izleyecek, ayrıca Bitcoin'in anlık ve güncel hareketleri ni izlemek ve haberdar olmak için sizleri Buradaki Konuya tekrar davet ediyorum.

2- Avalanche (AVAX)
İkinci sıramızda yine haftaya büyük hareketler ile başlayan Avax'tan bahsedeceğiz.
Avax Haftaya 22.2 dolarlık bir fiyat ile girdi ve şuan haftalık olarak %96 lık bir artış ile haftayı bitirdi diyebiliriz, fiyatı ise anlık olarak 42.7 dolarlık bir seviyede, fiyat grafiğine baktığımızda ise şuan anlık olarak 4 saatlik sat sinyali bulunmakta.

3- Polkadot (DOT)
Polkadot ise bu haftaya 19.1 dolarlık bir fiyat ile girmişti haftanın ilk gününden bügüne %51.65 lik artış ile bu haftayı bitirdi diyebiliriz. Fiyat grafiğinde ise anlık olarak 28.1 dolarlık bir fiyat gösteren Dot yine 4 saatlik zaman diliminde karar aşamasında.

4- Ethereum (ETH)
Ethereum ise haftaya, haftaya 1573 dolar ile başlamıştı, şu anda %18.60 lık bir artış ile haftayı bitirmekte ve anlık fiyatıda 1830 dolar, fiyat grafiğinde bakmakta fayda var, 4 saatlik zaman diliminde karar aşamasında.

5- Cardano (ADA)
Cardano
coini haftayı %41.60 lık bir atış ile bitiriyor, haftaya 0.62 dolarlık bir fiyat ile başlamıştı ve anlık fiyatı 0.87 dolar, fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde sat sinyali vermiş durumda.

6- TRON (TRX)
TRON
da bu haftaya yükseliş ile girmişti ve haftayı %65.75 lik bir artış ile bitiyor anlık fıyatı 0.056 dolar, fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde hala al sinyali vermekte.

7- 1INCH
Haftaya 4.7 dolarlık bir fiyat ile giren bu coin şuan %18.50 lik bir artış ile haftaya son veriyor ve anlık fiyatı 5.5 dolar, fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde halen al sinyali göstermekte.

8- Tether (USDT) Piyasa Değeri 30 Milyar Değerine Ulaştı
Yatırımcılar USDT nin piyasada bulunan dolar olarak karşılığı varmı yokmu meselesini tartışırken Tether piyasada 30 milyar dolar değerine ulaştı.

9- Miami Bitcoin'i Kabul Etti
Bu haftaki haberlere göre Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kenti Miami, Bitcoin ile maaşların ve ödemelerin alınabileceğini duyurmuştu.

10-Doge Coin
Listemize Doge coin ile son veriyoruz, Doge coin haftaya set bir yükseliş ile başlamıştı ve haftayı tam tersine büyük bir düşüş ile bitiriyor, fiyat grafiğinde % 11. 70 lik bir düşüş görüyoruz ayrıca 4 saatlik zaman diliminde sat sinyali devam etmekte, haftaya giriş fiyatı ise 0.071 dolardı.

Bundan sonraki yazılarımıza her hafta yeni coinler ekleyerek paylaşacağız, değerli yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve önerilerinizi aşağa yazmayı unutmayın.

2- Avalanche (AVAX)
İkinci sıramızda yine haftaya büyük hareketler ile başlayan Avax'tan bahsedeceğiz.
Avax Haftaya 22.2 dolarlık bir fiyat ile girdi ve şuan haftalık olarak %96 lık bir artış ile haftayı bitirdi diyebiliriz, fiyatı ise anlık olarak 42.7 dolarlık bir seviyede, fiyat grafiğine baktığımızda ise şuan anlık olarak 4 saatlik sat sinyali bulunmakta
Avax ta bir ağ sorunu yaşandı. Ağ sorunu nedeniyle borsalar transferleri durdurdu. Sonrasında ağ sorunu giderildi. Çoğu borsa işlemlere kaldığı yerden devam ediyor. Ama Binance yaklaşık 2 gündür transfer işlemlerini açmıyor. Bu durumda yatırımcıyı acabalara sürüklüyor. Beraberinde düşüş getiriyor. 2 günde yaklaşık %25 değer kaybı var.

Kısaca CZ yine aldı eline kumandayı, istediği kanalı açıyor. Bu kripto para piyasasının adam olabilmesi için Binance tek eli bitmeli bence.

Avax ta bir ağ sorunu yaşandı. Ağ sorunu nedeniyle borsalar transferleri durdurdu. Sonrasında ağ sorunu giderildi. Çoğu borsa işlemlere kaldığı yerden devam ediyor. Ama Binance yaklaşık 2 gündür transfer işlemlerini açmıyor. Bu durumda yatırımcıyı acabalara sürüklüyor. Beraberinde düşüş getiriyor. 2 günde yaklaşık %25 değer kaybı var.

Kısaca CZ yine aldı eline kumandayı, istediği kanalı açıyor. Bu kripto para piyasasının adam olabilmesi için Binance tek eli bitmeli bence.
Doğrudur hocam elimde biraz vardı satmamakla hata ettim

Bir de Binance açınca görelim. Ben yükselişe kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyorum.

Doğrudur hocam elimde biraz vardı satmamakla hata ettim
Ben düşültende zararlı çıkmadım. Avax az miktarda kalmış zaten. Düşünce paribudaki nakite yine aldım. Sonra binance ile farkı farkettim ve Arbitraj dan faydalanıp avax varlıkları mı %10 daha arttırdım.

Beni sinir eden kısmı insanların varlıkları üzerinde tek bir kelimesiyle bu kadar etkili olan kişiler. Cz, Elon Musk vs. Sinir bozucu bir durum. Birde ağda sorun var, görüşüyoruz ekiple diye yalan 1 gündür söylenen. Ekip açıkladı, bizde sorun kalmadı diye. Hem Twitter hem telegram kanalında. Borsalarda işlemler devam ama Binance benim yaptığımı yaptıracak ya. Arbitraj için borsasına daha fazla para sokacağım. Onda al sat yapacağım. Vs. Vs. Piyasayı manüpüle eden başta bunlar başkaları değil.

Ben düşültende zararlı çıkmadım. Avax az miktarda kalmış zaten. Düşünce paribudaki nakite yine aldım. Sonra binance ile farkı farkettim ve Arbitraj dan faydalanıp avax varlıkları mı %10 daha arttırdım.

Beni sinir eden kısmı insanların varlıkları üzerinde tek bir kelimesiyle bu kadar etkili olan kişiler. Cz, Elon Musk vs. Sinir bozucu bir durum. Birde ağda sorun var, görüşüyoruz ekiple diye yalan 1 gündür söylenen. Ekip açıkladı, bizde sorun kalmadı diye. Hem Twitter hem telegram kanalında. Borsalarda işlemler devam ama Binance benim yaptığımı yaptıracak ya. Arbitraj için borsasına daha fazla para sokacağım. Onda al sat yapacağım. Vs. Vs. Piyasayı manüpüle eden başta bunlar başkaları değil.
Aynen hocam kilim eline güç geçince kendi lehine çeviriyor.

Yine fena halde boğa bir hafta oldu bu arada. Değer kaybeden coin yok resmen.

Alpha ya girmiştim şuan içerdeyim piyasada ender coinlerden deger kaybeden :D
Valla helal hocam. Piyasa değeri en yüksek 200 coin içinde en çok değer kaybeden 2. coini bulmuşsun. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,693
Son üye
sercimcim
Geri