Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Haftanın En Çok Arananı AME Token (AMEPAY)

Dünyada Kredi katlarında olan POS teknolojisini kripto para sektörüne taşımayı hedefleyen AMEPAY (AME) projesinden daha önce bahsetmiştim. Halihazırda Bithumb, Bkex, MCX borsalarında listelenen AME Token için Binance ve Huobi borsalarında listelenmesine yönelik haberleri de ilk olarak forumumuzda yayınlamıştık. Konuyu görmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

AME Huobi ve Binance'ye Çok Yakın

WhatsApp Image 2021-02-27 at 22.55.22.jpeg

AME Token, özellikle topluluğu çeşitli etkinlikler ile borsaların dikkatini çekmeyi başardığından beri pek çok kitlenin takibinde. Ülkemizde de büyük bir kitle AME Token'a büyük ilgi gösteriyor. Popüler kripto para analiz platformu Coingenko üzerinden yapılan aramalara göre 20-26 Şubat 2021 haftasında Türkiye'den en çok aranan token olmayı başaran : AMEPAY - AME Token

AMEPAY (AME) aramaları daha önceki haftaya oranla %130 artmış durumda.

Türklerin ilgisini çekmeyi başarmış Amepay. :) Globalde de Pancake üst üste 3 haftadır lider sanırım.

ben kolay kolay bir kripto para birimini aramam hocam
bunu aradım :)
inceledim
detaylandırdım
takipteyim bakalım
ytd

bende aramalarda son zamanlarda bunu görüyorum bakalım hayırlısı
umarım balon çıkmaz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri