Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hata Bildirimi

ana sayfada domain başlangıcında www var bu yüzden bu hata ile karşılaşılıyor, bilgim dahilinde düzenleyeceim :)
server error hatası aldığınızda hocam direk bana ss atın aldığınızda bilgi vrirseniz hata kontrolü yapmam daha kolay olacaktır.
çok teşekkür ederim bilgi için.

Screenshot_2024-04-06-10-40-11-169_com.android.chrome.jpg

ana sayfada domain başlangıcında www var bu yüzden bu hata ile karşılaşılıyor, bilgim dahilinde düzenleyeceim :)
server error hatası aldığınızda hocam direk bana ss atın aldığınızda bilgi vrirseniz hata kontrolü yapmam daha kolay olacaktır.
çok teşekkür ederim bilgi için.
Hata bu hocam ben de Anasayfaya girince alıyorum

Hocam aslında hata düşt
En kodu yakalayıp error_logs tablosu varsa path method action message şeklinde kaydetseniz daha güzel olmazmıydı
hata kayıtları slack üzerinden geliyor zaten bana :) sunucuya aralıklarla saldırı oluyor server düşüyor bu esnadada hatalar oluşuyor bunlarla karışıyor genel olarak sunucudaki tüm sitelerin hata kayıtları tek yerde bu işi karmaşık bir hale getiriyor. anlık olarak görmek istedim sadece :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri