Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Helps Steps (HSX) Token

Genel Amacı
Sağlık, Fiziksel aktivite yürü kazan
Kripto Para Tam Adı
Helps Steps Token
Kripto Para Kısa Adı
HSX
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2023
Web Sitesi
https://helpsteps.app/tr/ana-sayfa/
arz fiyatından yapmaya çalışacaklarmış hs ve hsx dönüşümlerini bu ilerleyen dönemde belli olur ayrıca ikinci bir lauchpad olabilir denildi atletico madrid ile yapılan anlaşmanın katkısı çok olabilir bizim takımlar çok reklam yapamadı belki onlar yapar

arz fiyatından yapmaya çalışacaklarmış hs ve hsx dönüşümlerini bu ilerleyen dönemde belli olur ayrıca ikinci bir lauchpad olabilir denildi atletico madrid ile yapılan anlaşmanın katkısı çok olabilir bizim takımlar çok reklam yapamadı belki onlar yapar
Atletico kampanyası da çok ağır gidiyor. Gerekirse bizimkilerin hareketlendirmesi lazım orayı reklamiçin. Daha sonra diğer projelere daha çok bağış gelir kişi sayısı arttığı için. Ama hareket yok gibi.

Son düzenleme:
Hocam ne olacak bu HSX in işi. Satış bitti ama %50 bile satilamadi
Hocam ilk başta da söylemişlerdi ön satışta az satılması durumunda başka platformlarda da ön satış yapacaklardı ilerleyen günlerde açıklama yapacaklarmış kilitsiz satışların araya girmesi hsx i vurdu bence astro ilk taksitte düşükten sattığım halde ana paraya yakın kazandırdı bir kaç saat bekleyenler ana parayı fazlası ile çıkardı kilitsiz alanlar 3x den fazla kazandı 12 ay vesting çok bunu azaltmaları lazımdı

Hocam ilk başta da söylemişlerdi ön satışta az satılması durumunda başka platformlarda da ön satış yapacaklardı ilerleyen günlerde açıklama yapacaklarmış kilitsiz satışların araya girmesi hsx i vurdu bence astro ilk taksitte düşükten sattığım halde ana paraya yakın kazandırdı bir kaç saat bekleyenler ana parayı fazlası ile çıkardı kilitsiz alanlar 3x den fazla kazandı 12 ay vesting çok bunu azaltmaları lazımdı
Beklemeye devam diyorsun yani hocam. Benim asıl hatam kripto camiasında olmayan ve kriptoya zorlayan bir projeye dahil olmaktı sanırım. Ders almıyorum işte. Bu tarz projelerde çok sorun çıkıyor.

Adımları token yapmak için reklam izlemek gerekiyordu en son. Verdiği token reklam izle sitelerinin verdiğinden az oluyordu. Yanı aslında izle ödeme al sistemi. Ben de bırakmıştım takip etmeyi. Şimdi ne durumda bilmiyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,310
Kullanıcılar
6,686
Son üye
erto42
Geri