Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hem üye ol kazanmaya başla benden de bir ödül gelecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Benim referansım ile bitci borsasına üye olan kullanıcılara 10000 TL işlem hacmine ulaştıklarında ekstra ödül vereceğim. Ödül çekiliş ile olacak çekiliş görüntüsünü buradan paylaşacağım

Ayrıca yeni üyelere özel bitci çark ile çarkı çevirerek ekstra ödül kazanabilirsiniz ayrıca yarın yeni bir ön satış var en az 5x bekliyorum. YTD

Referans için üye olurken leoncoin yazabilir yada aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz kyc zorunlu

Ödül miktarı güzel olacak daha sonra açıklayacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim hocam ilk 10 kullanıcı için farklı bir ödül olabilir acele yazdım detayları belirleyip özel bir ödül hazırlyabilirim belirli sayıda kullanıcıya daha fazla ödül verebilirim :)

1- hangi ön satış var hocam?
2- ilk üyelerindenim biliyorsun bitcinin. O yüzden malesef bu etkinliğe ben katılamayacağım. Eşim kripto dünyasına adım atmak istiyor. Belki onu bulaştırırım :)

1- hangi ön satış var hocam?
2- ilk üyelerindenim biliyorsun bitcinin. O yüzden malesef bu etkinliğe ben katılamayacağım. Eşim kripto dünyasına adım atmak istiyor. Belki onu bulaştırırım :)
Ön satış detaylarını yarın yazarım hocam yapay zeka ile nft oluşturma programı etkinlik bitciden değil bu arada şahsi karşılıyorum affilite programına kaydoldum kendi projem için ön çalışmalar diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri