Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Holo ve Bittorent Aynı Oranlar Bir Mesaj Olabilir mi ?

mertcanbey

Uzman Çavuş
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle bu konu dahilinde söylediklerim YTD değildir.
Kripto para alanında yeniyim yalnız çevremde çoğu kişi bu alanda aktif.
Bende bu platformda kendimi olabildiğince geliştirmeye ve analiz yönlerimi dahada açmaya çalışıyorum.
Yalnız Holo ve Bittorent bu iki isimin yaklaşık 2 aydır analizini yapıyorum ve herkesin yorumlarını inceliyorum.

Diğer coinler belirli periyotlar dahilinde kendilerine rota çizerken bu iki coin sanki ortak hesap gibi birlikte yürüyorlar. Çok cüzi yükseliş olsada düşüşte oluyor ama gidişatı hakkında kimsenin bir yorumu yok sadece söylenilen gelecekte süprizler olabilir deniliyor.
Anlamadığım olay ise kimse bu coinlerin arkasında durmuyor.

Mesela ilerleyen zamanlarda ufak paylaşımlarla bu coinlerde bir gelecek olabilir mi ? Veya bu iki coin nasıl oluyorda ayrı isme sahip oluyorken birlikte hareket etmeyi başarabiliyor ? Ben bıu iki coin hakkında inanılmaz derecede karamsar düşünüyorum. Evet beklenti içerisinde olduğum doğru ama diğer coinlerle kıyaslama yaptığım taktirde büyük süpriz olabileceği kanaatindeyim. İnternette bir çok kişi yorumlarında ise bu iki coininde stabil olarak yoluna devam ettiği söyleniyor.

Benim asıl fikrim ve nacizane düşüncem ise bu iki coinden birisi veya ikiside inanılmaz derecede yükselicek diye düşünüyorum. Çünkü ufak adımlar her zaman büyük mucizeleri doğurur diye ilginç bir içgüdüm vardır. Tabiki ters köşe yapmasıda büyük bir ihtimal. Bu yüzden çok karamsar olduğum doğru bo coinler hakkında. Bu kadar engebeli düşüncemin asıl sebebi ise iş arkadaşımın holodan ciddi bir kazanç sağlaması tabiki yüksek rakamlar dahilinde oldu bu olay.
Sizlerin düşüncelerinizide öğrenmek isterim açıkçası. Çevremde birçok kişi ile konuşuyorum ama mantıklı gelmiyor hiçbir analiz bu ki coin arasında.

Sevgi ve saygılarımla..

Benim çevremdede aynı durum devam ediyor. Kiminle konuşsam BTT ve HOT konusunda çok güveniyor.
Bende güveniyorum ama nerde ne duruma sokacağı belli olmuyor o coinlerin, gidişatına bakıyorsun ama çok garip bir şekilde sonuç odaklı değilde sanki bekledikleri bir durum var sanki her an patlamaya hazır gibi..

Ben bu ikiliden sadece birindeyim ama gerçekten her ikisine yatırım yapmasa bile yeni giren kişilerin ilk öğrendiklerindendir bu ikili. BTT'yi bilen HOT'u da bilir ya da tam tersi olur yatırım yapmasalar bile.

Evet kesinlikle katılıyorum. Benimde ilk tanışmam birisiyle oldu zaten.
O yüzden geleceğe yönelik umutlar oluyor insanın içinde ama karamsarlık bir adım önde oluyor her zaman ne olursa olsun .

Siacoin ve BTT diye başlığı açsan hocam bir nebze dediğinize katılırdım. Ama holo ve btt için bu zor. Evet analizci değilim ama iyi kripto gözlemcisiyim :) Kulvarları farklı bu iki coininde. YTD
Evet haklı olabilirsiniz tabiki, lakin ben uzun süredir kendi görüşüm çerçevesinde sürekli ikisininde sıkı takipçisi olarak ikiz kardeş gibi olduklarını düşünüyorum açıkçası.
İnsan öyle düşünüyor ister istemez :)

Saygılar..

Evet haklı olabilirsiniz tabiki, lakin ben uzun süredir kendi görüşüm çerçevesinde sürekli ikisininde sıkı takipçisi olarak ikiz kardeş gibi olduklarını düşünüyorum açıkçası.
İnsan öyle düşünüyor ister istemez :)

Saygılar..
Ne demek efendim görüşünüze saygım sonsuz :) Kulvarları aynı olsa sizin ikiz benzetmesine katılırım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri