Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Holochain (HOT) Nereye Kadar Yükselecek?

fire-and-water-2354583_640.jpg

Uzman analistlere göre Holochain, blokchain teknolojisinin bir adım sonrasını hedefleyen birkaç proje arasında yer alıyor. Blockchain henüz gelişimini tamamlamamış bir teknoloji olsa bile, bir takım problemler içeriyor. Holochain ise blockchain teknolojisini genişletip daha hızlı ve merkeziyetsiz hale getiriyor.

Uzman analistlere göre Holochain (HOT), Ethereum karşısında tüm zamanların en yüksek noktasına çıkmayı başarsa da, Bitcoin karşısında biraz daha değer kazanması şart. Bununla birlikte, dolar karşısında oldukça değerlenen HOT, kısa bir bekleme evresinin ardından yeniden hareketlenerek 0,018 dolarlık önemli bir direnci kırmayı başardı.

Analistlere göre HOT’un önünde bundan sonra herhangi bir direnç noktası görünmüyor. Bundan sonraki en önemli seviyenin 0,050 dolarlık psikolojik direnç noktası olduğunu savunan analistler, HOT’un özellikle 0,040 dolar seviyelerinin üzerine çıkması sonucu yaşanacak FOMO ile birlikte 0,050 dolar direncini aşabileceğini düşünüyor.

HOT’un son 1 haftalık performansına baktığımızda %156 oranında bir artış kaydettiğini görüyoruz. Son 1 ay içinde %643 oranın artış yaşayan HOT, 3,5 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak en büyük 38. Kripto para birimi olmayı başardı.

Son 24 saatte %10 civarında yükseliş kaydeden HOT, aynı zamanda 1,17 milyar dolarlık hacim gerçekleştirdi. Mevcut fiyatı 0,0199 dolar seviyelerinde olan HOT, Binance, Gate, Paribu gibi daha pek çok borsada listeli.

Analizini şimdi okuyunca daha önce okuduğumu hatırladım hocam. Senin ön göründe diğer analistlerle örtüşüyor anladığım kadarıyla.
Ben HOT'u 0,0030 dolar seviyelerindeyken almıştım. Çok tutmadım ama elimde. 1 hafta tutup küçük bir karla satmıştım. :)

Analizini şimdi okuyunca daha önce okuduğumu hatırladım hocam. Senin ön göründe diğer analistlerle örtüşüyor anladığım kadarıyla.
Ben HOT'u 0,0030 dolar seviyelerindeyken almıştım. Çok tutmadım ama elimde. 1 hafta tutup küçük bir karla satmıştım. :)
Ah şu sabır işini bir öğrenebilsek... Çok küçük miktarlarda 1, bilemedin 2 yıl sonra çok çok büyük miktarlar kazanılabilir. Sabır çok önemli.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri