Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Horoz Lojistik Halka Arz Onayı Aldı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
horozlojistikteyeniatamalar-566817.jpg

SPK tarafından 24.05.2024 tarihli bülten ile halka arz onayı alan bir diğer şirket Horoz Lojistik oldu. Horoz lojistik 1942 yılında karayolu taşımacılığı amacı ile Gaziantep'te temelleri atılan bir şirket olmuştur. Özellikle kurumsal lojistik ve taşımacılık ile depolama hizmetleri ihracat ve gümrükleme hizmetleri alanında hizmet vermektedir. Kurumsal taşımacılığın yanında kurye ve dağıtım hizmetleri de bulunmaktadır. Horoz lojistik 2022 yılında yapmış olduğu anlaşma ile Alibaba sitesinin Türkiye yetkili temsilcisi olmuştur. Almanya, İngiltere ve ABD gibi ülkelerde de depoculuk hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanında yurt dışı kargo gönderimleri hizmeti de vermektedir.

Horoz Lojistik Halka Arz Bilgileri
  • Bist Kodu: HOROZ
  • Dağıtım Şekli: Bireysele Eşit Dağıtım(kurumsal payı bulunmaktadır)(Talep toplama sabit fiyat ile talep toplama ve en iyi gayret ile toplama şeklinde olacak)
  • Lot Adedi:24,600,000 Lot
  • Bireysele Ayrılan Lot: %75= 18,450,000 Lot
  • Talep Toplama Tarihleri: 29-30-31 Mayıs
  • Fiyat: 55,00 TL
  • Arz Büyüklüğü: 1,353,000,000 TL
Fon Kullanım Yerleri
  • Elektrikli Araç Alımı %10-%15
  • Güneş Enerji Santrali Kurulması %10-%15
  • Depoculuk ve lojistik hizmetlerinin geliştirilmesi %5-%10
  • İşletme Sermayesinin Artırılması %40-%45
Yatırımcı ilişkileri raporuna https://www.horoz.com.tr/tr/yatirimci-iliskileri bağlantısından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
son 1 yılda bu kadar çok halka arz pek hayra alamet değil bana göre, onay almak bu kadar kolay olmamalı....
onay alan şirketler iyi şirketlerde piyasa başka yöne kayıyır kurumsallar istediği gibi at koşturuyor onay bekleyen şirketler gerçekten güzel şirketler ama zamanlaması ters her arz bir öncekine satış baskısı oluşturuyor bir iki hafta beklense idi çok iyi olurdu

Valla hocam horoz lojistiği özellikle büyük eşya sipariş verenlerden bilmeyen yoktur. Güzelde çalışırlar.

Ama bu gidişle borsaya girmeyen şirket kalmayacak.
horoz yiğit ve altınkılıç 2 yıldır arz onayı bekliyor diye biliyorum borsadaki şirket sayısını artırmaya uğraşıyorlar katarlılar borsa istanbula ortak olduğundan bu yana çok şirket girdi borsaya

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,355
Kullanıcılar
6,675
Son üye
infomedya34
Geri