Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hotbit Krizi Devam Ediyor

HOTBİT NE ZAMAN AÇILACAK.png

Geçen hafta sizlerle Hotbit borsasının kapatıldığı ve bu sürecin öncesi ve sonrasında yaşanan gelişmeleri anlatmıştım. İlgili konuya aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hotbit ne zaman açılacak? sorusu elbette yatırımcıların en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor. Bildiği gibi Hotbit kısa süre önce eski bir yöneticisi hakkında yaşanan soruşturma süreci nedeniyle varlıklarının geçici dondurulması yüzünden birçok işlemi askıya aldığını açıklamıştı.

Hotbit daha önce kapandı mı? diye soracak olursak. Hotbit borsası daha öncede böyle kapalı kaldığı bir süreç içerisine girmiş ve 15 gün kadar sonra tüm işlemlerine kaldığı yerden devam etmişti. Tabi ki bu kesinlikle açılacak demek değil. O zaman sorun daha büyüktü. Şuan direkt borsayı alakadar eder bir durum görünmüyor. Eski yönetici nedeniyle kaynakların dondurulması, bu sebeple bir nevi nakit giriş çıkışının askıya uğraması gibi görünüyor. Henüz Hotbit ekibinden ilerlemeye yönelik bir açıklama gelmezken bu ayın sonuna doğru açılması bekleniyor. Zaten açılması geciktikçe krizin boyutu da gün geçtikçe büyüyecek.

Açıklama yeterli ve anlaşılır olmuş, umarız açılır şahsen hiç kullanmadığım bir borsa ama illaki kullanıcıları var ve mağdur olmalarını istemeyiz.

Belki tepki alacağım ama söylemeden geçemeyeceğim. Borsanın sahibi Türk olsa bence tekrar açılmaz derdim. Aslında bu yorumu yabancılar daha dürüst bırakıp gitmez anlamında söylemiyorum. Sadece diğer ülkelerde bu işler daha çok yasal zemine oturtulduğu için bizdeki gibi siteyi aç, biraz sürdür, sonra kapat yurtdışına kaç mantığını kolay kolay işlettirmiyorlar. İlla ki orada da vardır bu tip durumlar, belki de daha büyük çaplıdır. Fakat bizdeki gibi kolay olmadığını söylemek istedim.

Borsa bir kere böyle bir duruma düştüğü zaman olay sıkıntılı oluyor. Umarım en kısa sürede açılır. Açılırsa, kullanıcıların, varlıklarını apar topar diğer borsalardaki cüzdanlarına aktaracağına eminim.

güzel bir gönderi olmuş biraz daha bilgi aldım teşekkürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri