Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

HSX Token Ne Zaman Listelenecek?

proje listelemesi olmayınca vermiyor borsalar listeleme sonrası da belirli aralıklar ile veriyor hepsini açmıyor direkt hocam biliyorum ama çok uzadı hsx alan unuttu valla
Number 1 nasıl aldı ama :) her şeyin bir yolu yordamı var hocam. Bilemem o zaman ne döndü.

- merhaba
- merhaba
- biz ön satışı iptal edip paraları geri dagitsak olur mu?
- olmaz
- tamam

Gibi bir diyalog olduysa bilemem :)

Number 1 nasıl aldı ama :) her şeyin bir yolu yordamı var hocam. Bilemem o zaman ne döndü.

- merhaba
- merhaba
- biz ön satışı iptal edip paraları geri dagitsak olur mu?
- olmaz
- tamam

Gibi bir diyalog olduysa bilemem :)
Number1 gold için çıkartılan tokenlerin toplam %5i satıldı hocam toplam arzı%5 ti büyük ihtimal ile bitci projenin son aşamasında kendilerinin bu tokenleri almasını sitedi çünkü ön satıştan likidite sağlanamadı. Bunun yanında ilk listeleme de kilitli olanlar da olunca %5 satılanın %5 i dolaşımda olacaktı geri kalan proje sahibinin elinde olacaktı ki bu market için felaket olurdu. buda ciddi derecede ses getiren bir sorun olurdu diğer ön satışlarında hali ortada zaten millet boğa döneminde parasını kilitlemek istemiyor. Çünkü kilitlilerde piyasa yönetimi çok kötü oldu.
Ben olsam projenin uçmasına izin vermezdim bunun yerine kilit açılımlarında düşmemesini engellerdim ki projeye ilgi artsın yani marketten topladıklarını marketten satarsın bunu yapamadılar 4 element tahta olarak bize döndü. :D
Milletin tavrı ise Bitcix ile ortada zaten halen %3 aşamasında kalmış durumda. saçma sapan fenomenlere yada zamanında yapılan global sonsorluk ödemeleri bitciye aktarılmış olsa idi bitci şuanda yerli mexc olurdu ve piyasadaki bir çok rakibini alt edebilirdi. eğer HSX aylardır listeleme yapamadı ise burada masaya yumruk konulabilirdi. Bir borsa sadece listelemeden alacağı paraya bakmamalı yatırımcıyı korumazsan yatırımcı kazanmaz ise kaybeden kasa olur yani kasanın kazanması için yatırımcının kazanması lazım.

Gözde Venedik hanımın katıldığı bir AMA gerçekleşti.

Önemli konuları Özet geçmem gerekirse;

- Helpsteps uygulamasında listelemeden sonra kazanılan adımlar HSX e dönüştürülebilecek ve kur değişken olacak. Şuan biriktirdikleri izin bir anlami yok yani HSX açısından. Lütfen bağışlayın dediler.

- Çeşitli konulara açıklık getirdiler. Bitci ön satışındaki paraların kendilerinde olmadığına yönelik

- Borsalarla görüşmeler devam ediyor. Tier1 borsa istiyorlarmış. Bunu da hem yatırımcı hem marka menfaati olarak zorlamaya devam edeceklerini anladım ben.Öyle dediler.

- Haklarındaki ( hem şahsi hem marka) mesnetsiz iddialar ve hakaretler hakkında bugüne kadar birşey yapmadıklarını ama bundan sonra hukuki süreç yürüteceklerini üstüne basa basa defalarca dile getirdiler.

- airdrop detayları görüşülecek. Hala belli birşey yok anladığım kadarıyla.

- Haziran sonu dedi sanırım. Listeleme gerceklesmezse bitci uzerinden iade etmek isteyenler edebilecek gibi birseyler söylendi. Tüm konuşmanın icerisinde net olan tek şeydi diyebilirim.

Şahsi görüşüm AMA nın amacına ulaşmadığı ama en azından Bitci HSX mağdurları olarak ifade edebileceğim kişilerin mağduriyetinin kur farkı da gözetilerek giderilebileceği.

Tüm bunların dışında elle tutulur birşey söylendiğini söyleyemeyecegim. Özellikle geçtiğimiz dönemde yetkilendirdikleri şahıslar tarafından "anlaşmalar tamam sıramızı bekliyoruz" benzeri birçok söylemin neden söylendiğine yönelik herhangi bir konuşma geçmedi. İnsanlara özellikle telegram kanalından neden üst perdeden bakildigina yönelikte herhangi bir yapıcı eleştiri ile karşılaşmadım.

Neyse mevzu devam diyelim. Kolay gelsin ve Allah sabır versin herkese.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri