Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

HSX Token Ne Zaman Listelenecek?

Bildiğiniz gibi Bitci’deki sürecin bitmesinin ardından yeni bir ekonomi modeli, yeni bir teknik altyapı ile yola devam etme kararı almıştık. Bu nedenle global borsalar ve launchpadler ile görüşmeler gerçekleştirdik. Bu görüşmelerin sonucunda, bazı global borsalardan çok güzel teklifler almamıza rağmen, bu borsaların listeleme ve fon toplama zamanlama planları ve fon büyüklükleri Helpsteps projesine uygun değildi. Kimi borsa mart-nisan aylarında listelemeyi uygun gördü, kimi borsa da yüksek komisyon alacağı için fonlama büyüklüğünü yüksek tutmak istedi. Bu tarz teklifler Bitci’den alım yapan kullanıcılar için risk teşkil ediyordu. Sizi korumak için daha fazla para toplanabilecek olmasına rağmen bu teklifleri kabul etmedik. Global borsalardan teklif alma, pazarlık yapma, anlaşma, kurumsal hesap açılışlarını gerçekleştirme, KYC ve AML politikalarına uyma, audit raporu ve legal opinionın hazırlanması, fon toplama ve listeleme tarihlerinde sıraya girme ve bunun gibi sizlerin ön göremeyeceği birçok prosedür oldukça uzun zaman almakta. Üzerine bir de Noel tatilinin eklenmesi süreci tahminlerin çok ötesinde uzattı. Yukarıdaki sıraladığımız nedenlerle yaşanan gecikmenin Helpsteps veya Bitci ekibiyle alakalı olmadığının bilinmesini isteriz.

Biliyoruz kimi zaman sorularınıza net cevaplar bulamadınız. Net olmayan süreçler hakkında sorduğunuz sorulara yanlış cevaplar ve haksız beklentiler yaratmaktan kaçındık. Çok beklediniz, çok sabrettiniz, inandınız ve artık o gün çok yakın. Ocak ayı son haftası veya şubat ayının ilk haftasında listelenmeyi planlıyoruz. Tam tarih teklif aldığımız 2 borsadan gelecek sözleşmeyle belli olacak. Sözleşmeyi imzalar imzalamaz, listeleme tarihini twitter, telegram ve medium hesaplarımızdan sizlerle paylaşacağız. Önümüzdeki haftadan itibaren web3 ekosistemindeki partnerliklerimizi duyurmaya başlayacağız. Bitci’den HSX alımı yapan ve listelenmesini bekleyen kullanıcıların zaman kaybının telafisi için bir airdrop ve yüksek APY’lı staking senaryosu planlıyoruz. Bu konuyla ilgili Bitci borsasıyla temastayız.

Bizler Helpsteps ekibi olarak, ilk günden bugüne projemizin sürdürülebilir ve yönetilebilir olması adına canla başla çalışıyoruz. Sizlerde bizi destekleyerek iyilik için adım atmaya devam edin.

Saygılarımızla
Helpsteps Ekibi
İlginç güzel açıklama yaparak cevap vermişler ama kaç ay oldu

İnsanlar avukata vermeyi bile düşünüyorlardı. Bu seviyeye düşürdüler olayı.
Kaç ay oldu normaldir yani bir açıklama yapmalı anlaşmanı yaparsın ona göre ön satışa çıkarsın şu borsada şu tarihte listelenecek dersin ön satışta iş ok daha iyi satış yaparsın bunlara hiç akıl veren olmamış mı acaba ben bile olmayan şirket olmayan token için o kadar borsa ile görüşüp ön sözleşme imzaladım 🤣

Kaç ay oldu normaldir yani bir açıklama yapmalı anlaşmanı yaparsın ona göre ön satışa çıkarsın şu borsada şu tarihte listelenecek dersin ön satışta iş ok daha iyi satış yaparsın bunlara hiç akıl veren olmamış mı acaba ben bile olmayan şirket olmayan token için o kadar borsa ile görüşüp ön sözleşme imzaladım 🤣
Telegram grubuda çok ilgisiz. Çok başıboş. Günde 1 -2 cevap anca veriliyor. O da "dedik ya daha ne diyeceğiz" modunda

Savcılık muhabbetleri çıktığında hemen bir açıklama gelmişti ve ortalık biraz sakinlemisti.

Şuan bakıyorum yine verilen sözler tutulmadı. Halen gecirtiriliyor ve telegram kanalının yüzüne bile bakan yönetici yok.

Savcılık muhabbetleri tekrar dönmeye başladı. Yakındır büyük krize.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri