Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ice Token Ön Satışı

Valla hocam donusturle normalde uğraşmıyorum. Ama ice de duracağına bitci olsun bari
Aynen hocam bitci de kilit açılımı olmasaydı yükseliş gelirdi fiyatı çok aşağıda kaldı artık token çıkarmak yerine burayı uçurmaları gerekir son dönemde kendi tokenleri haricinde farklı projelerde geliyor anladığım kadarı ile bitcigame işleme başladı oyun projeleri ağırlıklı olmaya başladı

Aynen hocam bitci de kilit açılımı olmasaydı yükseliş gelirdi fiyatı çok aşağıda kaldı artık token çıkarmak yerine burayı uçurmaları gerekir son dönemde kendi tokenleri haricinde farklı projelerde geliyor anladığım kadarı ile bitcigame işleme başladı oyun projeleri ağırlıklı olmaya başladı
Hocam her zaman soylemisimdir yatırımcı küsmeyecek diye. Ben seneler önce bitciyi 90 kuruş seviyelerinden sattım. Suanki durumuna bak. O zamandan alan güvenen yatırımcı de var. Bir dünya yakım olmasına rağmen hala o fiyatları göremedi.

Bence artık dediğin gibi kendi kripto parasına odaklanmalim gelirler ile birşeyler yapmalı. Şuan millet ciddi kaçıyor. Herkes mexc falan diyor. Ön satışlar satılmıyor falan.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri