Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ICRYPEX Token (ICPX) Ön Satış

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Token.png

İsmini bir türlü yazamadığım borsa token çıkardı:)

Türkiye' nin önemli kripto para alım satım platformlarından birisi olan ICRYPEX kendi yerel tokenini piyasaya çıkarıyor. ICPX kısa adı ile işlemde olacak olan token AVAX blockchain alt yapısında oluşturularak ön satışa çıkartıldı. Daha önceden farklı sanatçılara ve takımlara özel fan token çıkartan platform kendi tokenini çıkartan yerli borsalar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir çok alanda anlaşmalar yapan ancak rakipleri olan Bitexen, BTCTURK, PARİBU ve Bİtci gibi platformların gerisinde kalan borsa kendi tokeni ile globalde yer almanın planlarını yapıyor. Çıkartılacak olan toke ile birlikte bir ekosistem kurmayı hedefleyen borsa bu anlamda Staking, Farming ve Dual Investment gibi birçok kripto ürünüyle gerçek bir blockchain deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu alanda vadeli ve marjin işlemlere de gözünü diken platform 2024 1. çeyrek itibari ile bu alanda yer almayı hedefliyor. Aynı zamanda NFT, LAUNCHPAD ve daha bir çok alanda da yeni ürünler sunulacağı yol haritasında açıkca belirtiliyor.

Private sale yöntemi ile %20 indirimli olarak satışa çıkartılan ICPX token için özel satışa 25 Milyon adet token ayrılmış durumda. Muadillerine göre yüksek bir marketcap ile piyasaya girmeyi hedefleyen platform vesting süresi ile bu dezavantajı avantaja çevirmeyi hedefliyor. Bu anlamda 1 ICPX token için 0,8 USDT fiyat belirlenmiş durumda.

Özel satıştan indirimli alınan tokenler 01/01/2024 tarihinde %10 kilit açılımı ile işleme başlayacak olup 31/01/2024 tarihinde %10, 01/03/2024 ve 31/04/2024 tarihlerinde %10, 30/04/2024 - 30/05/2024 - 29/06/2024 - 29/07/2024 tarihlerinde %15 olarak kilit açılımı yapılarak dolaşıma girecek olup toplamda 500 Milyon adet ICPX token üretilecektir.

Özel satış ise tüm tokenlerin satışı gerçekleştikten bitecek ve ardından indirimsiz satış seçeneği başlayacak.

Staking olarak ise tüm tokenlerin %65 i ayrılmış olduğu için önemli bir pasif gelir yaratabilir gibi görünüyor.

ICPX için yayınlanan Türkçe whitepaper için https://cdn.icrypex.com/docs/ICPX-Whitepaper-tr.pdf bağlantısını kullanabilirsiniz.

YTD(şahsen fiyatı yüksek bulmam ve listelemeye daha çok zaman olması nedeni ile alım yapmayacağım)

Kesinlikle bende fiyatı yüksek buluyorum. Yüksek marketcap ile piyasaya girip kendini büyük proje zannedenler daha önce de patladı. Güzel tanıtım hocam ama girmeyi düşünmüyorum bende.

İlk girdiğimde şık oldum doğru düzgün bir duyuru falan olmadı rast gele gördüm bu ara borsalar ile launchpad ve projeyi çıkarma için görüştüğüm için burası geldi aklıma bir bakayım dedim ön satışı görünce baktım hiç bir bilgi yoktu White paper okumayı bilmeyen bodoslama girer ve içerde kalır

İlk girdiğimde şık oldum doğru düzgün bir duyuru falan olmadı rast gele gördüm bu ara borsalar ile launchpad ve projeyi çıkarma için görüştüğüm için burası geldi aklıma bir bakayım dedim ön satışı görünce baktım hiç bir bilgi yoktu White paper okumayı bilmeyen bodoslama girer ve içerde kalır
Zaten ilk şişmeler hep o whitepaper okumamaktab kaynaklanıyor. Mesela Bitci. Ben aldım. Sonra maksimum arzını okudum whitepaperdan. Bu bu kadar etmez diyip o zaman 90 kuruş seviyelerinden sattım. Hala o fiyatı göremedi.

ıcrypex ön satış fiyatı bence çok yüksek girmeyin girdirmeyin geleceği belli olmayan bir proje bunların NFT sisteminden ne haber ? sanırım sorunlar yaşıyorlar :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,694
Son üye
CryMsty
Geri