Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri iyi yönde etkin çaplı büyüme ve etkin kullanıcıya sahip olma

Başlık ve içeriklerde noktalama işaretlerine dikkat edelim.
Siteye yarar sağlamak amaçlı reklam ve referans kullanımı yaratmanız hem büyük çapta büyümeye hem de kullanıcı sayısı hızla artacağını düşünüyorum . Kullanıcıların aklındaki soru işaretlerine yardım edildiğinde kullanıcılara kazanç sağlanırsa da güçlü bi altyapı olur sağlam ve etkin kullanıcı kitlesi yaratmış olursunuz . buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler .

Siteye yarar sağlamak amaçlı reklam ve referans kullanımı yaratmanız hem büyük çapta büyümeye hem de kullanıcı sayısı hızla artacağını düşünüyorum . Kullanıcıların aklındaki soru işaretlerine yardım edildiğinde kullanıcılara kazanç sağlanırsa da güçlü bi altyapı olur sağlam ve etkin kullanıcı kitlesi yaratmış olursunuz . buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler .

Kullanıcı sayısının artması için değil. Kaliteli kullanıcı sayısı için uğraşıyoruz. Teşekkür ederiz önerileriniz için. :)

bu söylediklerinizin varlığını kontrol ettiniz mi?
konularımız var anlatımlı yazılı ve görsel olarak
referans sistemimiz zaten mevcut.
öneriler için teşekkür ederim.
keyifli forumlar.

50 Kişinin verebileceği verimi 10 kişiden alabiliyorsak, ben 10 kişiyi tercih ederim. Hem İletişim konusunda hem de tecrübe bakımından 50 kişiye göre faydalı olacaktır. Forum olarak bizim yapmamız gereken birkaç şey var.

Flood yapmayacağız. Bir konu hakkında bilgimiz yoksa bunu okuyarak ve araştırarak çözeceğiz.
Özgün içeriklere sahip çıkacağız. Konunun sürekliliğini sağlamak adına da içerikle ilgili yeni bilgi ve paylaşımlar yaparak bizden sonra gelenleri beslemeye çalışacağız.
Ve özellikle kimsenin verdiği bilgiyi YATIRIM TAVSİYESİ olarak almayınız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri