Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Karşıyaka Taraftar Token Çıkaracak

Son zamanlarda taraftar token kar oldukça popüler. Spor kulüpleri birer birer kendi tokenları I çıkarmaya başlıyor. Bu tokenları üzerinden gelir elde etmeyi planlayan kulüpler aynı zamanda ileride atacakları mal ve hizmetler için peşinen nakit akışı da sağlamış oluyor. Teknoloji çağına ayak uydurulması da ayrı bir artısı.

Karşıyaka Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri konumunda. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Bitci teknoloji ile anlaşma imzalandığı ve ilk aşamada 3.5 milyon adet Karşıyaka Taraftar tokenının satışa sunulacağı açıklandı taraftar tokenları tamamının satılması halinde yaklaşık 100 milyon TL gelir elde edilmesi bekleniyor.

Karşıyaka tarafından çıkarılan taraftar tokenları anlaşmalı yerlerde ürün ve hizmet alımları ile, Bitci teknoloji içerisinde çeşitli ürünlerden faydakanabilecek. Kullanım alanlarının geliştirmesi hedefleniyor.
 
Spor kulüplerinin buna ayak uydurmaya başladığını görmek çok iyi. Birkaç ay önce Tabzonspor da kendi tokenini çıkarmıştı. Uzun zamandır takip edemiyorum.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst