Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

KAVA'dan %45'lik Stake Geliri

bitcoin-3091789_640.jpg

Bir DeFi platformu olan Kava, kurumlar da dahil olmak üzere tüm kullanıcıların yüklü miktarlarda Bitcoin stake ödülleri elde etmesinin önün açacak bir MainNet yükseltmesinin duyurusunu yaptı.

Bu, Kava'nın 5. sürüm yükseltmesi oldu. Bu yükseltme ile platforma kripto borç alma işlevi, faiz kazanma ve birden çok kripto varlığına karşı kredi alma seçenekleri eklenmiş oldu. Bu güncelleme sayesinde özellikle elinde yüklü miktarlarda Bitcoin tutan kurumlar, yıllık %45 gibi oldukça yüksek bir oranda stake geliri elde edebilecek.

Kava bu konuda yaptığı açıklamada Tesla’yı örnek göstererek Tesla’nın elinde bulundurduğu 48.000 adet Bitcoin’i platforma kilitlediğinde yıllık 21.600 adet Bitcoin kazanabileceğini belirtti.

Bu oranlardaki bir stake geliri bir çok kurumun iştahını kabartabilir.

Peki, sizce bu yeni güncelleme KAVA’yı nasıl etkiler?

Sitede böyle oranlar var. Bunlar gerçek mi ben mi yanlış anlıyorum, biri inceleyebilir mi? :D
1617983686008.png

Böyle bir şey gerçekse Bitcoin Stake edecek bir çok kurum olacak ve bu KAVA'dan ziyade Bitcoin'in işine gelir.

Çok absürt yüzdeler verilmiş ama bunun güvenini müşterilerine nasıl veriyor orası merak konusu?

Ben çiftlik bank benzeri olabilir diyorum maksimum ilk katılanlara ödeme yapılır, etrafa güven dağıtılır sonra bi yerde çöküş başlaması kaçınılmaz.
Tabi ki bu benim yorumum. Sonuç da buradaki arkadaşlar kripto para borsalarının batış meselesini içeriye atılan coinleri yatırım olarak kullanıp, ters hamleler sonucu borsanın bile batabileceği konuşuluyordu. Burada yapılacak işlem de bu bence. Durduk yere artmayacak. O adam kendine güveniyor atılan 10 BTC'yi ben 17 yaparım diyor en az bunun da15-16'sını geri veririm diye düşünüyor.
Ha dediğim gibi saadet zinciri misali ilk girenler kazanır sonrası kaybedebilir, bunlar benim yorumum. Kendi yorumunuzu katın yatırım yapacaksanız yapın. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri