Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek Kayan Reklamlar ve Öğeler

Merhaba.

Özellikle mobil sürümde, web sitesi içindeki bazı öğeler sürekli hareket hâlinde. Reklamlar sağa-sola kayıyor. Web sitesini aşağıya doğru indirirken de yine kendiliğinden aşağı-yukarı kaymalar oluyor.

Anasayfada da durum aynı.

Sorunun giderilmesini arz ederim. 😁

Merhaba.

Özellikle mobil sürümde, web sitesi içindeki bazı öğeler sürekli hareket hâlinde. Reklamlar sağa-sola kayıyor. Web sitesini aşağıya doğru indirirken de yine kendiliğinden aşağı-yukarı kaymalar oluyor.

Anasayfada da durum aynı.

Sorunun giderilmesini arz ederim. 😁
Reklam firması tek kod üzerinden bu reklamlari otomatik yerlestirmektedir. Mudahalemiz mümkün değildir.

Bu sitenin tek geliri reklam gelirleri şuan. Bu sebeple bahse konu reklamları da kaldirmamiz mümkün değil.

Bu sanırım reklamlardan ziyade sayfa yapısı ile ilgili hocam. Çünkü sağ alt köşedeki #top öğesi de sürekli geziniyor sayfa üzerinde. Reklamlar da aynı şekilde geziniyor.

Onlar sayfa üzerinde gezinirken, sayfa da onların gezdiği alanlara doğru genişliyor ya da daralıyor. Bir ara ekran videosu çekeyim bu konu hakkında.

Masaüstü sürümde herhangi bir sorun yok. Herşey olması gerektiği gibi. Ama mobilde bu sorun açığa çıkıyor. Ben Chrome ve Opera da denk geldim. Diğer tarayıcılarda durum nedir, bilmiyorum.

Eğer varsa diğer tarayıcıları kullanan üyelerimiz, durumu bildirebilirler mi?

Bu sanırım reklamlardan ziyade sayfa yapısı ile ilgili hocam. Çünkü sağ alt köşedeki #top öğesi de sürekli geziniyor sayfa üzerinde. Reklamlar da aynı şekilde geziniyor.

Onlar sayfa üzerinde gezinirken, sayfa da onların gezdiği alanlara doğru genişliyor ya da daralıyor. Bir ara ekran videosu çekeyim bu konu hakkında.

Masaüstü sürümde herhangi bir sorun yok. Herşey olması gerektiği gibi. Ama mobilde bu sorun açığa çıkıyor. Ben Chrome ve Opera da denk geldim. Diğer tarayıcılarda durum nedir, bilmiyorum.

Eğer varsa diğer tarayıcıları kullanan üyelerimiz, durumu bildirebilirler mi?
Bravede sorun yoktu Chrome kullanıyorum sadece üst köşe reklamda sıkıntı oluyor çok sağda kalıyor oda ekranı çekimce normal oluyor ben de sorun yok şuanda reklamlarda kayma v.s olmuyor
@Vonzarovich hocam mobilde tek sıkıntı mesaj yazınca cevap yaza tıklıyorsun gönderiyor ama silinmiyor elle silmen yada sekme kapatıp açman gerekiyor

Açılır pencere reklamları düzeldi hocam. Alttan çıkan reklam sola geçmiş. Reklamlar kaymıyor artık. (y)

Ancak forum ana sayfasında kendiliğinden genişleme ve daralma devam ediyor. Yine forum ana sayfasında, sayfayı aşağıya doğru kaydırdıkça beliren, sağ alt köşedeki #top simgesi de hareketli halâ. Sayfa içerisinde geziniyor.

Bir de daha farklı işletim sistemi ve tarayıcılarda deneme yapacağım hocam. Belki chrome mobile'den kaynaklı bir durum da olabilir.

Sonucu tekrar yazarım hocam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri