Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kendi Çapımda Kardan Zarar Rekorum

Çok geçmiş olsun ama benim gibi konuya hakim olmayıp yanlışlıkla aldığım dogecoini dursun diyerek bırakıp unutmam dün itibariyle arkadaşımın uyarısı ile 5 kati karla satmam üzerine senin çok şanssız biri olduğunu anladım

hayır bu talihsizliği sadece sen yaşamıyorsun teknik analiz ve fundamental haber yorumu yapma konusunda acemi olan herkes alım ve satım noktalarında hata yapar .yaşadıklarına rağmen hala masada kalabiliyorsan bu bile bir başarıdır.teknik analiz konusunda kendini geliştirip psikolojini de sağlam tutarsan fena sayılmayacak bir gelir elde edebilirsin

34 kuruştu herkese alin dedim çevremdekilere.sonra kendim al sat yaptim senin gibi 66 kuruş gordum kaçtım sonra duyum aldim araştırdın bi analist 1.25 tl olacak demis tlye çevirince ve o gün hemen aldım dursun diye ki aldığım da 50 60 tane anca ha ufak ufak biriktireyim bi 400 500 tane yapayim dursun 1 sene falan diye düşünüyordum ki 66 kuruştan aldim 1.45ten sattım 1 günde.takip ettim düşmüyor 1.55ten aldim derken 2 kusur yine sattım.en son artik düşer 1 tl falan niyetindeyken 2.13ten aldim 3.20den sattım ve satar satmaz 2 tl gördü ve bugün 3.gün :)) keşke diyorum 5 10 bin tl ile deneseydim simdi parayi 5e katlamıştım al sat yapmasaydım ama 7 8 tl olacak diye duyum aldim yatirim tavsiyesi değildir umarım hepimiz zengin oluruz birgün

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,298
Kullanıcılar
6,695
Son üye
mryaldizz
Geri