Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Kısaca bir soru

Moon

Uzman Çavuş
günümüzde birçok insanın tercih ettiği bir yöntem haline geldi. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte birçok farklı iş imkanı ortaya çıktı ve birçok kişi evden veya istedikleri herhangi bir yerden çalışarak gelir elde edebiliyor. Oturarak para kazanmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır bunlar hangileridir

Çözüm
oturarak para kazanma konusunda da emek var hemde ciddi emek gerekiyor ben farklı yerlerde ceo yazıları yazıyorum bazı platformlar iyi kazandırabiliyor ancak yorucu kafa olarak yoruyor. örnek yazkazan.net, makalehizmeti.com ve daha farklı yerler var
birçok iş dalı bulunmaktadır. Bazı sektörler değerlenirken bazıları düşüşe geçebiliyor. Şuan'ın en çok aranan mesleklerden biri bana kalırsa video editörlük olur. Sosyal medya gitgide yükseliyor ve kanalların en büyük ihtiyaçlardan biri de video editlerinden iyi anlayan birilerini bulmak.
Fikriniz için çok teşekkürler bende bir süre önce Instagram'da içerik üreten bir insandım çok zamanımı kaybettim ve artık forumlara dönük olarak zamanımı kullanıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri