Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Konumuz Anunnakiler

anunnakiler-btc-bitcoin.jpgAnunnaki (ayrıca Anunaki, Anunna, Ananaki ve farklı varyasyonlarda da yazılır), antik Sümer, Akad, Asur ve Babillerin mitolojik geleneklerinde ortaya çıkan bir tanrı grubudur.[1] Kaç Anunnaki olduğu ve hangi rolü üstlendiklerine dair açıklamalar hem değişkenlik gösterir hem de çoğu zaman tutarsızdır. Akad sonrası dönemden kalma en eski Sümer yazılarına göre Anunnaki, panteondaki en güçlü tanrılardır. Göklerin tanrısı An ile yeryüzünün tanrıçası Ki'nin torunlarıdır ve asıl işlevleri insanlığın kaderini kararlaştırmaktır.

İnanna'nın Ölüler Diyarı'na İnişi'nde Anunnaki, yeraltı dünyasında Ereşkigal'ın tahtının önünde oturan yedi yargıç olarak resmedilmiştir. Gılgamış Destanı gibi sonraki Akadca metinlerde de bu betimleme sürdürülür. Eski Babil döneminde Anunnaki'nin yeraltı dünyasının kitonik tanrıları olduğuna inanılırken göklerin tanrıları İgigi olarak bilinirdi. Antik Hititler, Anunnaki'yi genç tanrılar tarafından devrilip yeraltı dünyasına sürülen en eski tanrı nesli olarak tanımlamıştır. Anunnaki, Zecharia Sitchin ve Erich von Däniken'in kitapları gibi modern sözde arkeolojik eserlerde kullanılmıştır.Teorileri alalım arkadaşlar Anunnakiler bitcoin veya benzeri kripto paralar kullanıyormuydu?
İşin esprisi bir tarafa tabi ki ama böyle bir durum sizce olabilir mi?
Anunnakiler sizcede gerçek mi?
 
Tam benim konular gerçek oldugunu düşünüyorum özellikle atlantis gibi medeniyetlerin 10 bin yıl öncesine ait olabilecek deliller var.
son bir kaç yıldır baya baya araştırıyorum, ilginç geliyor insana...
peki böyle bir medeniyet varsa neden asırlardır biz iz yok..
her gün sinyaller gönderiliyor uzaya bu kadar mı nezaketten yoksunlar
bir gel gör bırakıp gittiğin insanlık ne hale gelmiş - yeni şeyler öğret..
bence benciller ;)
 
Bunun için ilhan berat yılmamı tavsiye ederim 5 bölümde sümer tabletleri adı altında çok güzel şekilde inceliyor anunakilerin dünyamıza gelmesi ve sistem kurmasından tutun da kendi iç savaşlarına kadar mükemmel bir varsayımsal tarih bence ve şunuda eklemeliyim anunakiler söylenenlere göre 7 ana öz soyun 3. ana soyun 3. alt soyun da bulunmaları gerekiyor .
Ve yine her 7 ana öz soyun 7. alt soyun da küçük kıyamet dediğimiz olay gerçekleşiyor çok kafa karıştırmak istemiyorum dediğim gibi bir bakın derim ..
 
Gerçek olma ihtimali var. İzler de vardır muhakkak ama böyle konular modern tanrı olan parayı ön plana çıkarmak ve gerçek tanrıları unutturmak adına gizleniyor olabilir. İsis'i duydunuz mu bilmiyorum. İsa'nın Son Yemeği'nde isa ile beraber yemek yiyorlar ve İsis, bu gün Allah diye tanıdığımız tanrının bir betimlemesi olarak o tabloda yer alıyor.

Hathorlardan söz ediliyor bir de. İnsanların Hathorlar ile iletişime geçip onlardan gaybî bilgiler alabileceğinden hatta klasik ve modern teknolojinin ve tıbbın temel bilgilerinin insanlar tarafından Hathorlardan alındığı söylenir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst