Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhaba değerli üyeler.

Son zamanlarda dikkatimi çeken bir durum var.

•Özel bir bankaya ait kredi kartımdan nakit avans çekemiyorum. Taksitli ya da tek çekim fark etmiyor.

•Anında kredi limitim de vardı. Onu da kullanamıyorum.

•Kredi kartından EFT/Havale yapabiliyordum. Artık onu da yapamıyorum.

•Şehir içi toplu taşımada temassız özelliği ile ödeme yapabiliyordum. Artık o da çalışmıyor.

•Ayrıca eksi hesap için sistem 150 bin TL öneriyor. Ama banka şu an 1 kuruş bile vermiyor. Artık avans hesabını hiç açtırmıyor bile.

İlgili sayfalara girdiğimde "daha sonra tekrar deneyiniz" gibi uyarılar alıyorum.

Acaba sorun bende mi? Yoksa genel bir durum mu? Çünkü Findeks notum çok iyi durumda. Daha önce ödemelerimde hiçbir gecikme de olmadı. Hayatımda hiç mi hiç geçirmedim ödeme günlerini.

Sorun ne? Bilen varsa aydınlatsın lütfen.

Teşekkürler.

geçen gün limitlerim olmasına rağmen nakit avan çekemedim bende, zorlamadım akışına bıraktım hocam.

geçen gün limitlerim olmasına rağmen nakit avan çekemedim bende, zorlamadım akışına bıraktım hocam.
Aslında çokta önemli değil. Ama sorun şu ki bir kişi de çıkıp, adam akıllı ne olup bittiğini anlatmıyor. Bankalar sus pus. Medyada çıt yok. Merkez Bankası dilsiz. Devlet zaten her işi saman altından hâlletmeye çalışıyor.

Bir kişi de çıkıp resmî bir açıklama yapmıyor. Vatandaşla bu kadar dalga geçilmez ki.

Bülent Ecevit'in o meşhur "zam" videosu varya, işte o videoyu görünce diyorum ki, Ecevit adammış, delikanlıymış, pehlivanmış.

En azından milletin karşısına çıkıp "zam yaptık" diyebilmiş. "Ekonomiyi batırdık" diyebilmiş.

Şimdikiler tatil havasında. Sanki herşey yolunda. Her yer gülistanlık.

Hocam bende şöyle bir sorun var. Kartımı rahat bir şekilde kullanabiliyorum ama mesela Binance TR'ye Havale ile para yatıramıyorum sorun 3 gün devam etti. Sonra başka bir banka hesabıma Havale yaptım, oldu. Öyle Binance TR'ye para attım. Müşteri hizmeletlerine bağlandım vs. sorun göremedimler ama tuhafıma gitti. Hani oraya transfer oluyorda kriptoya niye atamadım...

Aslında çokta önemli değil. Ama sorun şu ki bir kişi de çıkıp, adam akıllı ne olup bittiğini anlatmıyor. Bankalar sus pus. Medyada çıt yok. Merkez Bankası dilsiz. Devlet zaten her işi saman altından hâlletmeye çalışıyor.

Bir kişi de çıkıp resmî bir açıklama yapmıyor. Vatandaşla bu kadar dalga geçilmez ki.

Bülent Ecevit'in o meşhur "zam" videosu varya, işte o videoyu görünce diyorum ki, Ecevit adammış, delikanlıymış, pehlivanmış.

En azından milletin karşısına çıkıp "zam yaptık" diyebilmiş. "Ekonomiyi batırdık" diyebilmiş.

Şimdikiler tatil havasında. Sanki herşey yolunda. Her yer gülistanlık.
Saman altından yürütmese birinci elden çıkıp saçmalıyor finans piyasaları çöküyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,417
Kullanıcılar
6,703
Son üye
opsec
Geri