Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Borsalarının Engellenmesi: Hindistan Hükümeti'nin Düzenleme Adımları

staluer

Kıdemli Üstçavuş
🌐 Kripto Borsalarının Engellenmesi: Hindistan Hükümeti'nin Düzenleme Adımları 🌐

🚫 Kripto Borsalarına Erişim Engellendi Hindistan'da, Binance, Kucoin, OKX gibi önde gelen küresel kripto borsalarının web siteleri 12 Ocak'ta engellendi. Hükümet, bu borsalara ülkenin kara para aklama yasalarına uymamak nedeniyle ihtar mektupları göndermişti. Geçen yıl 28 Aralık'ta, Binance, Kucoin, Houbi, Kraken, Gate.io, Bittrex, Bitstamp, MEXC Global ve Bitfinex'e Hindistan'da yasa dışı faaliyet gösterdikleri gerekçesiyle bir ihtar mektubu gönderildi. Bu şirketlerin yerel vergi kurallarına uymamaları ve kayıt yapmamaları nedeniyle ihtar mektubu verildi. Para kontrol raporlarına göre, Maliye Bakanlığı, bilgi teknolojisi bakanlığına URL'lerini engelleme talimatı verdi.

🔍 Binance'in Açıklaması Binance Müşteri Desteği, gelişmeyi doğrulayarak şunları söyledi: "Binance'i de içeren bir dizi kripto firmasını etkileyen bir IP engeli hakkında bilgi sahibiyiz. Bu, sadece Hindistan'dan Hindistan'ın iOS uygulama mağazasına veya Binance web sitesine erişmeye çalışan kullanıcıları etkiler. Zaten Binance uygulamasını olan mevcut kullanıcılar etkilenmez." Ayrıca, "Yerel düzenlemelere ve yasalara uyumlu kalmaya devam ediyoruz ve kullanıcı korumasını ve sağlıklı bir Web3 endüstrisinin gelişimini sağlamak için düzenleyicilerle aktif iletişim sürdürmeye adanmış durumdayız" dedi.

📱 Apple'ın App Store'dan Kripto Borsalarını Kaldırması Bu haftanın başlarında Apple, Hindistan'daki App Store'dan Binance ve Kucoin gibi bazı küresel kripto borsalarını kaldırdı. Bu adım, kripto dünyasındaki düzenleyici gelişmelerin teknoloji devlerini de etkiledi.

1705148190946.png

#KriptoPara #Hindistan #BinanceEngeli #Düzenleme #FinansHaberleri #TeknolojiHaberleri #AppleAppStore #Web3Endüstrisi

Kripto paralarla ilgili dünya geneli ülkelerin almaya çalıştığı kararlar bana yaz mevsiminin yağmur bulutlarını hatırlatıyor.

Şimşekle, gürle ama yağma.. Bir gün biri fena boşaltacak ama bakalım ilk kim kendini o duruma sokacak.

Bugün yasaklayan yarın en büyük destekcisi oluyor. Top gibi oynuyorlar. Tüm bu piyasanın arkasında başka bir plan var gibi geliyor bana.

Kripto paralarla ilgili dünya geneli ülkelerin almaya çalıştığı kararlar bana yaz mevsiminin yağmur bulutlarını hatırlatıyor.

Şimşekle, gürle ama yağma.. Bir gün biri fena boşaltacak ama bakalım ilk kim kendini o duruma sokacak.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,195
Kullanıcılar
6,695
Son üye
TEO
Geri